Dołącz do nas!

Oferty pracy

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Rekrutacja w trzech krokach

Jedyne co musisz zrobić:
1. Wysłać maila ze swoimi danymi (miasto, rok urodzenia, numer telefonu, wzrost, wymiary, kolor oczu, kolor włosów, rozmiar buta, rozmiar ubrania) oraz zdjęciami (min. 4 zdjęcia twarzy i 4 zdjęcia sylwetki) na adres mailowy: rekrutacja@hostamo.pl.
2. Polubić nasz FanPage na Facebooku.
3. Przesłać prośbę o dołączenie do grupy na FB.

Akademia modelek

Prowadzimy szkolenia dla modelek oraz hostess. Podczas warsztatów poznasz tajniki pracy w naszej agencji oraz w całej branży. Zagwarantujemy Ci przygotowanie wymagane przez klientów oraz przeprowadzimy szkolenie produktowe.
Organizujemy również kursy tematyczne (wizaż, stylizacja, motywacja, sprzedaż itp.)
Podczas warsztatów zdobędziesz niezbędną praktykę.

Najlepsza agencja

Podchodzimy do pracy w sposób profesjonalny i tego samego uczymy naszych pracowników. Prowadzimy agencję tak, aby dawała wszystkim satysfakcję. W łatwy i przejrzysty sposób przestawimy Ci zasady współpracy. Dążmy do tego, aby nasi pracownicy rozwijali się razem z nami oraz z chęcią utożsamiali się z agencją Hostamo. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycję oraz potrzeby. Zależy nam na Twoim zadowoleniu!

Wyróżnienia dla najlepszych modelek

Zapewniamy specjalne eventy oraz podarunki dla najlepszych pracowników.  Jesteśmy agencją nastawianą na rozwój zawodowy jak i osobisty, więc u nas nie ma przegranych. Dla reszty współpracujących z nami osób organizujemy szkolenia oraz warsztaty udoskonalające umiejętności.

Zarządzanie eventami

Znajdując się w naszej bazie, masz stały dostęp  do zleceń. Powiadomimy Cię o wydarzeniu, które dzieje się w Twojej okolicy. Wystarczy, że potwierdzisz swoją dyspozycyjność oraz chęć udziału w danym zleceniu. Po kilku dniach poinformujemy wybrane osoby o szczegółach eventu.

Łatwa komunikacja

Jesteśmy dostępni dla Ciebie każdego dnia. Poinformujemy Cię o rzeczach dla Ciebie ważnych. Łatwo skontaktujesz się z nami na kilka sposobów, między innymi: telefon, facebook oraz e-mail. Z każdym pytaniem możesz śmiało się do nas zgłosić. Z chęcią pomożemy oraz udzielimy odpowiedzi na każde pytanie!

Dołącz do nas już teraz!

Zapraszamy do współpracy w charakterze hostess, modelek, fordancerek, hostów oraz modeli.

Prosimy o zgłaszanie swoich kandydatur poprzez Facebooka, dodając się do grupy:
Hostamo

 

Modelka/model przesyłając zdjęcia zgadza się na użycie ich przez agencję Hostamo w celu
promowania danej osoby. Modelka/model oświadcza tym samym, że ma prawo do zdjęć,
które zostały przesłane do agencji Hostamo.

Nasze twarze

Call Now Button