Natasza G.

Modelka

Natasza G.

Informacje

Wzrost: 172
Biust: 81
Talia: 63
Biodra: 93
Rozmiar ubrania: S
Rozmiar buta: 39
Włosy: Brązowe
Oczy: Błękitne
Rocznik: 1999

Natasza to kolejna w naszej bazie mieszkanka Szczecina, ale jak sama mówi, żadne miejsce w Polsce czy poza granicami naszego pięknego kraju nie są dla niej zbyt odległe.

Pasją Nataszy jest szeroko pojęta sztuka. Najbardziej inspirują ją krajobrazy i natura, z którą uwielbia obcować. W wolnych chwilach poświęca się malarstwu, jednak swoją przyszłość wiąże z modelingiem i… medycyną. Najbliższym jej marzeniem jest dostanie się na  studia medyczne i oczywiście ukończenie ich z jak najlepszym wynikiem.

Natasza jest przede wszystkim doświadczoną  fotomodelką – brała udział w wielu sesjach zdjęciowych o przeróżnej tematyce, jednak w jej portfolio brakuje poważnych sesji reklamowych. Jedna z naszych najmłodszych “podopiecznych” ma za sobą już kilka pokazów fryzjerskich oraz prezentujących kolekcje sklepów na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Poza ambicją Natasze wyróżnia jej wrażliwość – na każdym kroku stara się pomagać ludziom oraz zwierzakom w okolicznych schroniskach co, jak sama twierdzi, sprawia jej dużo przyjemności – empatią mogłaby obdzielić przynajmniej pół Polski, co nie przeszkadza jej być silną kobietą na co dzień.

Na jednym ze zdjęć z naszą drugą modelką – Laurą, której portfolio również jest dostępne w sekcji “Nasze twarze”.

Do zadań specjalnych nikt nie nadaje się lepiej niż ona – polska piękność o urodzie rosyjskiej. W celu informacji odnośnie dostępnych terminów dla tej modelki prosimy o kontakt mailowy.

Call Now Button