Hostessy Częstochowa

Hostessy na targi i promocje – Częstochowa

Agencja Hostamo posiada ugruntowaną pozycję w branży eventowej, oferując najwyższej jakości usługi z zakresu wynajmu hostess i modelek na imprezy organizowane na terenie miasta Częstochowa. Nasza firma jest prowadzona przez kreatywnych ludzi z pasją oraz profesjonalnym podejściem do każdego powierzanego zlecenia. Zatrudniane przez nas hostessy stanowią starannie wykwalifikowane osoby, które poza wykształceniem wyróżniają się nienaganną aparycją, piękną urodą, komunikatywnością oraz łatwością nawiązywania kontaktów z ludźmi. Nasza agencja powstała dzięki dużemu doświadczeniu i profesjonalizmowi założycieli, co gwarantuje wysoki poziom świadczonych usług oraz ich efektywność. Posiadamy hostessy, hostów i modelki do wynajęcia nie tylko w Częstochowie, ale na terenie całej Polski. Na swoim koncie mamy ogromne portfolio zadowolonych klientów.

Doświadczone hostessy na różnego rodzaju eventy

Nasze bogate doświadczenie oraz szeroka baza hostess sprawiają, iż jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę praktycznie wszystkich rodzajów wydarzeń. Zatrudnione przez nas hostessy i modelki do tej pory brały udział zarówno w dużych imprezach biznesowych, jak i w akcjach promocyjnych na lokalną skalę.

Wszystkim naszym klientom gwarantujemy sprawną i rzetelną obsługę podczas:

  • eventów indoor i outdoor,
  • wystaw, premier, koncertów,
  • prezentacji produktów i degustacji,
  • promocji programów lojalnościowych,
  • konferencji i targów,
  • kampanii marketingowych,
  • pokazów mody i sesji zdjęciowych.

Profesjonalne podejście do każdego klienta

Stawiając na profesjonalne podejście do każdego klienta, agencja hostess i modelek Hostamo skupia swoje działania zarówno na organizacji, jak również na obsłudze wydarzeń o charakterze promocyjnym i biznesowym. Hostessy, które Państwu proponujemy, mogą nie tylko zachęcać do degustacji określonych produktów czy napojów podczas kampanii marketingowych, ale także pomagać w rozdawaniu materiałów promocyjnych bądź witać zaproszonych gości. Na uroczyste gale i bankiety oferujemy eleganckie hostessy z klasą i wysoką kulturą osobistą, które mogą zająć się profesjonalną obsługą recepcji lub gości na sali.

Kompleksowa obsługa targów, eventów i imprez firmowych

Działając jako profesjonalna agencja hostess i hostów, od samego początku działalności na rynku staramy się dostosowywać do wytycznych nawet najbardziej wymagających klientów. Nie boimy się wyzwań i podnoszenia sobie poprzeczki, a stworzenie dużego teamu do obsługi akcji promocyjnej czy prestiżowego bankietu w Częstochowie lub jakimkolwiek innym mieście Polski, nie stanowi dla nas żadnego problemu. Nasz zespół stanowią nie tylko hostessy, ale także wszystkie osoby i firmy, z którymi współpracujemy, proponując Państwu kompleksową obsługę przedsięwzięcia na najwyższym poziomie. Do tej pory nasz personel reprezentował klientów między innymi na targach motoryzacyjnych, prestiżowych bankietach, imprezach firmowych, a także na eventach organizowanych podczas otwarcia centrów handlowych. Nasze hostessy, poza tym, że witają gości, rozdają prezenty, wręczają foldery reklamowe i pełnią funkcję informacyjną, mogą również być odpowiedzialne za obsługę stoiska oraz kontakt z klientami zagranicznymi.

5

Lat doświadczenia

3500

Hostess oraz modelek

3

Kroki do podjęcia współpracy

Nasze twarze

Call Now Button