Hostamo

Agencja hostess i modelek

        Hostamo to agencja, która oferuje profesjonalne usługi wynajmu hostess, hostów, modelek, modeli oraz fordanserek. Nasz personel uczestniczył w wielu, bankietach, konferencjach, galach, targach, promocjach sprzedażowych, festiwalach, pokazach mody, sesjach fotograficznych oraz imprezach plenerowych na terenie całej Polski, i poza jej granicami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno przy realizacji małych projektów i organizowaniu wydarzeń, wymagających zaangażowania dużego zespołu osób. Wszystkie zatrudnione przez nas osoby podchodzą do pracy z ogromnym entuzjazmem i zaangażowaniem. Zdajemy sobie sprawę z tego, że inne agencje hostess doraźnie poszukują pracowników ad hoc. My zdecydowanie sprzeciwiamy się takim praktykom. Posiadamy zespół zaufanych osób, które na stałe z nami współpracują, co gwarantuje, że Państwa zlecenie będzie zrealizowane na najwyższym poziomie. W naszej bazie kontaktów znajdują się tylko osoby uprzednio sprawdzone oraz posiadające dużą praktykę. Proponujemy wynajem hostess i hostów, posiadających doświadczenie w realizacji podobnych zleceń. Jako w stu procentach profesjonalna agencja, zawsze bierzemy pod uwagę Państwa wymagania i specyfikę branży.
Naszych pracowników cechuje wysoka kultura osobista, wyjątkowa uroda oraz bardzo dobra znajomość języków obcych. Ponadto każdy projekt, od etapu przygotowania do realizacji, nadzorowany jest przez dedykowanego supervisora, który dba o najwyższa jakość obsługi, co pozwala zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

        W przeciwieństwie do konkurencji, nasza agencja hostess może poszczyci się wszechstronnością i elastycznością w podejściu do Państwa potrzeb. W związku z tym, jesteśmy w stanie zaoferować pomoc przy obsłudze akcji promocyjnych, które mają na celu poprawić sprzedaż Państwa produktów. Zapewniamy przeszkolonych promotorów, animatorów oraz ambasadorów marki do przeprowadzania eventów promocyjnych, degustacji oraz akcji samplingowych. Obsługujemy również targi oraz konferencje. Nasz zespół świetnie sprawdza się podczas rejestracji gości, nawiązywania kontaktów biznesowych oraz jako osoby witające klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo hostessy, które potrafią biegle porozumiewać się w językach obcych, hostessy wizerunkowe oraz modelki i modeli do pokazów mody, sesji fotograficznych i spotów reklamowych. Nasz personel składa się również z wykwalifikowanych tancerzy oraz fordanserek, dzięki którym podczas Państwa bankietu wszyscy będą świetnie się bawić na parkiecie. Posiadamy również konferansjerów oraz przepiękne modelki, które wspaniale zaprezentują się na scenie podczas wręczania nagród. Hostamo to godna zaufania agencja, która nie tylko oferuje wynajem wysokiej klasy personelu, ale również kontroluje pracę hostess, przeprowadzając audyt tajemniczego klienta oraz ankietę zadowolenia z jakości usług.

Wynajem hostess – targi, konferencje, gale

Piękny wygląd hostess powinien przyciągać wzrok, a inteligencja ujawniać się w rozmowie z klientem – Hostamo to profesjonalna agencja z Warszawy, która oferuje Państwu wynajem sprawdzonych hostess. Stawiając na najwyższy standard usług, głęboko wierzymy, że każda konferencja, bankiet, targi czy innego rodzaju branżowe wydarzenie powinno zyskać odpowiednią „oprawę”. Kontaktowe i wykształcone hostessy oraz hości o nieprzeciętnym uroku osobistym z pewnością skutecznie wypromują Państwa markę, usługi i produkty. Posiadamy zespół zgranych i doświadczonych pracowników, którzy doskonale odnajdują się w każdej sytuacji. Poza tym, nasza kadra składa się z wykwalifikowanych i odpowiednio dobranych osób, które posługują się językami obcymi, zatem bez problemu znajdziecie tu Państwo hostessy dwujęzyczne, które sprawdzą się podczas wydarzeń, organizowanych za granicą.

Nasze przewagi

Wieloletnie doświadczenie

Podczas realizacji wielu eventów zdobyliśmy wiedzę, która pomaga nam w jeszcze lepszym świadczeniu usług. Posiadamy doświadczony oraz niezawodny zespół supervisorów, hostess oraz hostów.

Duży obszar działania

Realizujemy eventy na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. W naszej bazie posiadamy personel ze wszystkich 16 województw. Świadczymy usługi również za granicą.

Niezawodne hostessy

Posiadamy bazę hostess, hostów, modelek, modeli oraz fordancerek dzięki czemu możemy dobrać zespół idealnie dopasowany do Państwa wymagań, który posiada doświadczenie przy pomocy realizacji podobnych zleceń.

Our Team

Call Now Button