Hostessy Gdynia, Gdańsk, Sopot - Trójmiasto

Przepiękne i sprawdzone hostessy – Trójmiasto

Gale, bankiety, konferencje, spotkania firmowe oraz imprezy branżowe – to także część życia współczesnego Trójmiasta. Natomiast hostessy to praktycznie standard na tego rodzaju wysokiej rangi wydarzeniach. Agencja Hostamo ma bogate doświadczenie w tej branży, a co za tym idzie proponuje Państwu wynajem profesjonalnych hostess, a także hostów, modeli, modelek, promotorów, animatorów, tancerzy, fordanserek i konferansjerów. Prowadzimy swoją działalność w aglomeracji Trójmiasta – w tym w Gdańsku i Gdyni – oraz w innych rejonach Polski.

Personel imprez – hostessy Gdańsk, Gdynia, Sopot

Jeśli organizują Państwo poważną imprezę w lokalizacji Trójmiasto, nasze hostessy urzekną Państwa nie tylko swoją niezwykłą urodą, klasą i kulturą osobistą. Współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi osobami, co do których rzetelności i sumienności posiadamy absolutną pewność. Po zapoznaniu się ze szczegółami zlecenia na terenie miast Gdynia, Sopot lub Gdańsk, tak kompletujemy zespół, aby spełniał wszystkie Państwa oczekiwania. Pracujące dla nas hostessy brały udział w wielu targach, akcjach promocyjnych oraz samplingowych. Z kolei animatorzy oraz konferansjerzy, których usługi oferujemy, niejednokrotnie sprawdzili się w roli prowadzących znakomite imprezy oraz zabawiających gości. Nasi klienci chętnie korzystają również z możliwości wynajęcia tancerzy oraz fordanserek, aby jeszcze bardziej urozmaicić swoją imprezę. Tę kompleksową ofertę kierujemy w szczególności do organizatorów w lokalizacjach Gdynia, Gdańsk oraz Sopot. Jesteśmy przekonani, że nasz zespół zachwyci Trójmiasto.

Dlaczego warto zdecydować się na hostessy?

    • goście oraz potencjalni klienci nie są pozostawieni sami sobie, witają ich życzliwe i sympatyczne osoby, które oferują swoją pomoc,
    • to gwarancja ładu i porządku w trakcie trwania wydarzenia,
    • event przebiega bez zakłóceń, a Państwa produkty i usługi mają należytą promocję,
    • mają Państwo możliwość zwrócenia uwagi mieszkańców Trójmiasta na swoją firmę oraz ofertę,
    • to bardzo otwarte osoby, dla których nawiązanie kontaktu nie stanowi najmniejszego problemu (z łatwością prowadzą także rozmowę w obcym języku).

Hostamo to profesjonalna agencja, która oferuje wynajem wykwalifikowanych hostess na terenie Gdyni, Gdańska oraz Sopotu.

Hostessy budzące zaufanie i sympatię

Zadaniem hostess jest ciągły kontakt z ludźmi, dlatego niezwykle ważne jest, aby były to osoby nie tylko o nienagannej aparycji, ale także budzące zaufanie i sympatię. Jako profesjonalna agencja dołożyliśmy wszelkich starań, by stworzyć zespół składający się ze starannie wyselekcjonowanych osób, odznaczających się wysoką kulturą osobistą i wszechstronnym wykształceniem. Zatrudniane przez nas hostessy i modelki do tej pory brały udział w licznych wydarzeniach organizowanych na terenie Trójmiasta, gdzie zajmowały się między innymi witaniem gości, częstowaniem napojami czy rozdawaniem materiałów promocyjnych. W zależności od potrzeb, mogą także pełnić funkcję prezenterek produktu, kelnerek, konferansjerek czy nawet tłumaczek. Jako agencja z wieloletnim stażem na rynku możemy zagwarantować, że wszystkie współpracujące z nami hostessy doskonale poradzą sobie z wykonywaniem powierzonych przez Państwa zadań, zapewniając kompleksową obsługę imprezy w Gdańsku, Gdyni czy jakimkolwiek innym mieście Polski.

5

Lat doświadczenia

3500

Hostess oraz modelek

3

Kroki do podjęcia współpracy

Nasze twarze

Call Now Button