Hostessy Łódź

Wykwalifikowane i atrakcyjne hostessy: Łódź

Nasze piękne, komunikatywne i przebojowe hostessy to wykwalifikowane i doświadczone osoby, które z zaangażowaniem podchodzą do powierzonych im zadań. Hostamo to profesjonalna agencja, która w Łodzi oferuje Państwu wynajem hostess, hostów, modeli, modelek, promotorów, animatorów, tancerzy, fordanserek i konferansjerów. Idealnie sprawdzą się w trakcie trwania konferencji, targów, bankietów i innych specjalistycznych wydarzeń na terenie miasta Łódź.

Kto dla nas pracuje?

Mamy świadomość tego, jak wiele agencji z naszej branży przy realizacji zlecenia korzysta z pomocy przypadkowych osób bez kwalifikacji. Nasza agencja hostess uważa, że takie postępowanie nie może mieć miejsca i jest po prostu nieuczciwe wobec naszego klienta. W związku z tym posiadamy szerokie portfolio, w którym znajdują się jedynie godne zaufania i polecenia hostessy. Za każdym razem realizując zlecenie w Łodzi lub w innym mieście w Polsce, dobieramy indywidualny zespół, który spełni Państwa oczekiwania. Pracują dla nas wykształceni i atrakcyjni młodzi ludzie, pełni zapału i chęci do pracy. W większości przypadków to osoby dwujęzyczne, które często biorą udział m.in. w roli hostess w wydarzeniach, których lokalizacją jest nie tylko Łódź, lecz również ośrodki zagraniczne.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej agencji:

  • hostessy mają w sobie to „coś” i sprawią, że goście dobrze się poczują,
  • personel jest zawsze bardzo dobrze przygotowany i posiada wiedzę o oferowanych produktach lub usługach,
  • nasi pracownicy odznaczają się wysoką kulturą osobistą,
  • sprawimy, że Państwa event wyróżni się na tle innych, odbywających się w Łodzi,
  • wiemy jak skutecznie i prawidłowo stworzyć pozytywny wizerunek Państwa firmy,
  • obecność hostess podnosi rangę wydarzenia, potrafią one atrakcyjnie zaprezentować szeroką gamę towarów,
  • nad każdym etapem projektu czuwa supervisor, który nadzoruje przebieg całości,
  • za pomocą audytu przeprowadzonego przez tajemniczego klienta oraz ankiety sprawdzamy, czy wszystko odbyło się jak należy.

Agencja Hostamo poleca hostessy oraz pełny team do organizacji imprez na terenie miasta Łódź i regionu łódzkiego.

Hostessy na targi, wystawy i konferencje

Obecność hostessy na prawie każdym evencie czy akcji promocyjnej jest dzisiaj konieczna. Niezależnie od wydarzenia, w którym biorą udział, mają za zadanie przede wszystkim reprezentację Państwa firmy, a także zachęcanie gości do zapoznania się z konkretnymi produktami czy usługami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy wyłącznie doświadczone hostessy o nienagannej aparycji, które do tej pory brały udział między innymi w targach i konferencjach organizowanych na terenie miasta Łódź. Dostosowując się do Państwa indywidualnych wymagań, jesteśmy w stanie zaproponować wykwalifikowany personel, który zajmie się kompleksową obsługą każdego wydarzenia, bez względu na charakter czy liczbę zaproszonych gości. Nasze hostessy, które bardzo często znajdują się na pierwszej linii frontu, mogą nie tylko witać uczestników czy być odpowiedzialne za przekazywanie informacji. Mogą również wcielać się w rolę prezenterek i konferansjerek, w profesjonalny sposób podtrzymując pozytywny wizerunek Państwa firmy.

5

Lat doświadczenia

3500

Hostess oraz modelek

3

Kroki do podjęcia współpracy

Hostamo - oddział w Łodzi

ul. Rolnicza 56,
93-328 Łódź

Nasze twarze

Call Now Button