Hostessy Katowice

Doświadczone hostessy z agencji – Katowice

Niegdyś niedoceniane, współcześnie bez ich pomocy nie odbywa się żadne profesjonalnie zorganizowane wydarzenie – hostessy to gwarancja zadowolenia gości i Państwa potencjalnych klientów. Jeżeli planują Państwo bankiet, większe spotkanie branżowe, konferencję lub inne wysokiej rangi spotkanie na terenie Katowic, koniecznie pomyślcie o wsparciu ze strony specjalistów. Agencja Hostamo proponuje wynajem doświadczonych i wykwalifikowanych: hostess, hostów, modeli, modelek, promotorów, animatorów, tancerzy, fordanserek i konferansjerów. Jako eksperci w swojej branży, gwarantujemy dobranie najbardziej optymalnego zespołu, który podbije Katowice swoim wyjątkowym wdziękiem.

Starannie dobieramy personel

Jesteśmy agencją z doświadczeniem, która świadomie buduje swoją markę obsługując także profesjonalnie imprezy na terenie miasta Katowice. Tak samo jak naszym klientom, zależy nam na realizowaniu zleceń zgodnie z ich życzeniami. Nie pozwalamy sobie zatem na błędy, niedociągnięcia i wpadki. Zatrudniamy jedynie sumienne, rzetelne i sprawdzone hostessy, które pracują dla nas nie tylko w Katowicach, ale również w innych miastach w Polsce i za granicą. To osoby, które mogą poszczycić się nie tylko atrakcyjnym i nietuzinkowym wyglądem, ale również pokaźną wiedzą i znajomością języków obcych. Nawiązanie swobodnej rozmowy także nie stanowi dla naszych hostess problemu.

Dlaczego warto wybrać nas:

  • na każdym etapie projektu eventu, pieczę sprawuje nad nim supervisor,
  • nie zatrudniamy przypadkowych osób bez kwalifikacji,
  • wiemy, że pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz – jesteśmy perfekcjonistami,
  • gwarantujemy profesjonalizm w realizacji zlecenia,
  • nasze hostessy wiedzą jak efektywnie promować dany produkt lub usługę,
  • nasz personel cechuje się wysoką kulturą osobistą i wkłada sto procent wysiłku w powierzone zadanie.

Jeżeli zależy Państwu na tym, aby organizowane przez Was wydarzenie zostało zapamiętane pozytywnie przez uczestników, warto skorzystać z naszego sprawdzonego zespołu. Polecamy usługi naszych hostess i teamów eventowych w Katowicach.

Hostessy zgodne z indywidualnymi preferencjami klienta

Nasze hostessy obsługują targi, konferencje, imprezy firmowe, akcje promocyjne, spotkania biznesowe, a także wiele innych przedsięwzięć organizowanych zarówno na terenie Polski, jak i za granicą. Do każdego powierzonego nam zlecenia indywidualnie dobieramy personel, uwzględniając wszelkie sugestie i oczekiwania klientów. Na życzenie jesteśmy w stanie przygotować unikatowe stroje dla hostess, wizaż oraz kompletne stylizacje, a wszystko po to, by zapewnić kompleksową obsługę i jednocześnie pomóc w jak najlepszej prezentacji Państwa firmy. Kładziemy duży nacisk nie tylko na nienaganną aparycję, ale także na wysoką kulturę osobistą oraz bardzo dobrą znajomość języków obcych. Do tej pory nasze hostessy pracowały podczas targów, konferencji i imprez firmowych odbywających się w Katowicach, ale specjalnością naszej agencji jest obsługa wydarzeń organizowanych na obszarze całego kraju. Zapewniamy wykwalifikowany i starannie przeszkolony personel nie tylko na eventy, ale także na otwarcia centrów handlowych, supermarketów, restauracji, itp.

5

Lat doświadczenia

3500

Hostess oraz modelek

3

Kroki do podjęcia współpracy

Nasze twarze

Call Now Button