Hostessy Białystok

Naturalne i komunikatywne hostessy – Białystok

Agencja Hostamo świadczy kompleksowe usługi z zakresu wynajmu hostess, hostów i modelek, oferując wyłącznie wysoce wykwalifikowany personel do obsługi imprez odbywających się na terenie miasta Białystok. Nasze hostessy wyróżnia nie tylko nienaganna aparycja i piękna uroda, ale także wysoka kultura osobista, pracowitość i naturalność. By sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, stworzyliśmy bogatą bazę hostess i modelek, wśród których znajdują się osoby komunikatywne i biegle posługujące się językami obcymi. Dzięki temu możemy zagwarantować profesjonalną obsługę eventów, gali, bankietów i konferencji organizowanych zarówno przez polskich, jak i międzynarodowych kontrahentów. Do przygotowania każdej oferty podchodzimy indywidualnie, uwzględniając preferencje i życzenia klientów.

Hostessy w Białymstoku – obsługa akcji promocyjnych i nie tylko

Jako dynamicznie rozwijająca się agencja hostess i modelek, zapewniamy najwyższej jakości usługi w zakresie obsługi akcji promocyjnych, spotkań biznesowych i wielu innych imprez. Wynajmowane przez nas hostessy są w stanie urozmaicić każde przedsięwzięcie w Białymstoku, niezależnie od tego czy impreza będzie odbywać się w plenerze czy w zadaszonym obiekcie. Obsługujemy bankiety, konferencje, kongresy, targi branżowe, imprezy firmowe, kampanie społeczne, a także różnego rodzaju wydarzenia medialne. Nasze hostessy stanowią idealne rozwiązanie na promocje z degustacją, ale na Państwa życzenie mogą także zająć się witaniem gości czy obsługą konferansjerską.

Wieloletnie doświadczenie w obsłudze eventów

Od kilkunastu lat działamy w branży eventowej, organizując hostessy, hostów i modelki na ważne wydarzenia, takie jak:

  • gale,
  • bankiety,
  • premiery,
  • imprezy firmowe,
  • spotkania biznesowe,
  • rozdania nagród,
  • promocje.

Jako doświadczona agencja posiadamy reprezentacyjne, komunikacyjne i inteligentne hostessy, które bez trudu potrafią się odnaleźć w każdej sytuacji, aby wykonywać swoje zadania z klasą i wdziękiem. Każdorazowo dobieramy osoby idealnie dopasowane do indywidualnych oczekiwań naszych klientów. Jesteśmy w stanie również przeprowadzić dodatkową rekrutację hostess i modelek na potrzeby konkretnego projektu.

Białystok – Hostessy na konferencję, bankiet i inne wydarzenia

Działając jako profesjonalna agencja hostess i hostów, na swoim koncie mamy zrealizowanych dziesiątki projektów dla klientów z całej Polski. Hostessy, z którymi współpracujemy, brały udział między innymi w imprezach organizowanych na terenie miasta Białystok, takich jak konferencje, bankiety, gale czy różnego rodzaju akcje promocyjne. Specjalizujemy się w dostarczaniu wyłącznie starannie wykwalifikowanego personelu, kładąc szczególny nacisk nie tylko na aparycję, ale również na doświadczenie, zaangażowanie oraz poziom znajomości języków obcych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasze hostessy mają być wizytówką dla Państwa firmy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nie zawieść stawianych przed nami wymagań oraz oczekiwań. Nasz personel codziennie obsługuje akcje, eventy i wydarzenia o charakterze promocyjnym. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam podjąć się obsługi praktycznie każdego przedsięwzięcia organizowanego nie tylko w Białymstoku, ale w dowolnym mieście na terenie Polski.

5

Lat doświadczenia

3500

Hostess oraz modelek

3

Kroki do podjęcia współpracy

Nasze twarze

Call Now Button