Anna K.

Modelka

Anna K.

Informacje

Wzrost: 174
Biust: 85
Talia: 68
Biodra: 92
Rozmiar ubrania: S
Rozmiar buta: 40
Włosy: Brązowe
Oczy: Zielone
Rocznik: 1993

Z wykształcenia technik hotelarstwa oraz inż. architektury krajobrazu. Obecnie studentka 5 roku Architektury Krajobrazu. Język angielski na poziomie bardzo dobrym. Obecnie Ania mieszka w Olsztynie, ale często bywa w takich miastach jak: Trójmiasto, Warszawa, Wrocław czy Poznań.

“Jestem osobą wesołą, kreatywną, ciekawą świata i otwartą na nowe możliwości. Odpowiedzialność, sumienność i zorganizowanie to moje mocne strony . Uwielbiam pracę z ludźmi. Bariera językowa nie jest dla mnie żadną barierą.

Moje hobby to : taniec, sport, podróże.

Aktualnie przynależę do grupy tanecznej Grupy Estradowej Flame w Olsztynie tworzącej spektakle taneczne oraz prezentującej swoje umiejętności na wielu prywatnych eventach.

Wielokrotnie brałam udział w sesjach zdjęciowych np. do magazynu Made In – Warmia & mazury, magazynów makijażowych, sesji związanych z moją działalnością z zespole tanecznym czy też prywatnych sesjach zdjęciowych.

Praca hostessy nie jest mi obca. Promocja produktów spożywczych, kosmetyków, akcji promocyjnych różnych marek oraz udział w otwarciach imprez czy wręczanie nagród na eventach jest mi bardzo dobrze znane.”

Call Now Button