Hostessy Warszawa

Profesjonalna agencja hostess – Warszawa

Obecność hostess podczas targów, konferencji, bankietu lub branżowego spotkania na terenie miasta Warszawa czy w innych ośrodkach, zdecydowanie podnosi rangę wydarzenia. Bardzo dobrze świadczy również o gospodarzu, który poczynił wiele starań, aby usatysfakcjonować swoich gości i klientów. Hostamo to agencja hostess z Warszawy, która posiada spore doświadczenie w tej branży i doskonale wie, jak skompletować zespół odpowiedzialnych i zaufanych współpracowników. Jako profesjonaliści zdajemy sobie sprawę z tego, że w obecnych czasach nie wystarczy już tylko uroda i wdzięk, aby zaintrygować klienta produktem. Współczesne hostessy powinny również cechować się ogromną kulturą osobistą i urokiem, posiadać wykształcenie oraz znać języki obce. Chcąc sprostać różnorodnym oczekiwaniom zleceniodawców, przez naszą agencję zatrudniany jest jedynie personel, który spełnia nasze najwyższe wymagania.

Nie tylko hostessy

Możemy poszczycić się tym, że jako agencja, której siedzibą jest Warszawa, proponujemy nie tylko wynajem hostess i hostów, ale również innych wykwalifikowanych pracowników. Promotorzy naszej agencji, animatorzy oraz ambasadorzy marki to osoby niezwykle kontaktowe i znające techniki skutecznego dotarcia do klienta. Doskonale sprawdzą się podczas eventów promocyjnych i akcji samplingowych. Z kolei nasi tancerze oraz fordanserki ożywią niejeden bankiet i zapewnią gościom świetną zabawę.

Pracują dla nas profesjonaliści

Od imprez organizowanych w stolicy często wymaga się więcej. Wiele firm dosłownie prześciga się w pomysłach i w aranżacji. Warto zatem skorzystać z usług specjalistów, aby się wyróżni. Hostamo to profesjonalna agencja hostess w Warszawie, która współpracuje jedynie z odpowiedzialnymi osobami. Nigdy nie pozostawiamy doboru personelu przypadkowi, zawsze wybieramy profesjonalistów, którzy znają się na swojej pracy i wykonają zlecenie na najwyższym poziomie.

Agencja hostess – Warszawa – kompleksowa obsługa eventów, konferencji i targów

Jako sprawdzona agencja hostess z Warszawy, świadczymy kompleksowe usługi z zakresu obsługi eventów, konferencji, targów, pokazów mody i wielu innych wydarzeń. Nasza firma dysponuje hostessami obsługującymi różne kategorie imprez, które w zależności od potrzeb i charakteru wydarzenia, doskonale sprawdzą się nie tylko w roli promotorek produktów, ale także jako konferansjerki czy tłumaczki. Każda współpracująca z nami hostessa wyróżnia się nienaganną aparycją, wysoką kulturą osobistą oraz wszechstronnym wykształceniem. Dokładamy wszelkich starań, by nasz personel odznaczał się solidnością, punktualnością, a także otwartością oraz łatwością nawiązywania kontaktów. Wiemy, że hostessy stają się wizytówką Państwa firmy, dlatego zatrudniamy wyłącznie sprawdzone osoby, które do tej pory nie zawiodły stawianych przed nimi oczekiwań.

Hostessy dostępne na terenie całego kraju

Chociaż siedziba agencji hostess Hostamo mieści się na terenie miasta Warszawa, to rzeczywistym obszarem naszej działalności jest cała Polska. Przed każdym planowanym wydarzeniem, bez względu na to, czy nasze hostessy mają brać udział w imprezie promocyjnej z okazji otwarcia centrum handlowego czy w prestiżowym bankiecie, zawsze starannie omawiamy wszelkie szczegóły z klientem. Dodatkowo regularnie szkolimy kadrę, aby możliwie jak najlepiej spełniała swoje zadania i mogła swobodnie porozumiewać się zarówno z polskimi, jak i z zagranicznymi klientami. Oferując wynajem hostess staramy się stale utrzymywać najwyższy poziom usług, nieustannie dbając o rozwój naszej marki i udoskonalając ofertę. Zatrudniane przez nas dziewczyny uczestniczyły między innymi w Międzynarodowych Targach Poznańskich i Gdańskich, a także w wielu innych ważnych wydarzeniach targowych i eventach na terenie całego kraju.

5

Lat doświadczenia

3500

Hostess oraz modelek

3

Kroki do podjęcia współpracy

Hostamo - oddział w Warszawie

ul. Libijska 16/15,
03-977 Warszawa

Nasze twarze

Call Now Button