Hostessy Wrocław

Profesjonalne hostessy – Wrocław

Klasa, atrakcyjność, błyskotliwość i inteligencja – to właśnie cechuje nasze hostessy, które sprawią, że Państwa bankiet, konferencja, targi, spotkanie biznesowe czy impreza branżowa na terenie Wrocławia zyska odpowiednią oprawę. Hostamo to profesjonalna agencja, która poza hostessami zatrudnia również: hostów, modelki, modeli, promotorów, animatorów, tancerzy, fordanserki i konferansjerów.

Pracujemy z fachowcami

Hostessy agencji Hostamo to połączenie atrakcyjności, doświadczenia i wiedzy niezbędnej podczas realizacji zleceń.

Decydując się na skorzystanie z pomocy hostessy z pewnością zastanawiają się Państwo, czy aby na pewno ta osoby te spełnią wszystkie oczekiwania. Możemy już na samym początku rozwiać te wątpliwości. Jako wysokiej jakości agencja, my także nie możemy pozwolić sobie na wizerunkową wpadkę. W związku z tym, zatrudniamy jedynie sprawdzonych, zaufanych i wykwalifikowanych młodych ludzi. Nasz personel odznacza się nieprzeciętną urodą i wdziękiem, ale również wysoką kulturą osobistą i wiedzą. Wrocław rzadko widuje tak wiele uroczych osób w jednym miejscu. Stawiamy także na kompetencje. Nie wyobrażamy sobie sytuacji, aby promotorka nie posiadała informacji o produkcie, który ma proponować.

Korzyści, wynikające z zatrudnienia hostessy:

  • goście oraz potencjalni klienci są witani przez pogodnie nastawione osoby i czują się „zaopiekowani”,
  • porządek i brak rozgardiaszu podczas eventu – pomoc w odnalezieniu drogi do danego produktu,
  • zebrani odbierają event jako profesjonalnie zorganizowany,
  • dbają Państwo o swój wizerunek,
  • mają Państwo szansę zwrócić uwagę mieszkańców Wrocławia na swoje produkty i usługi,
  • hostessa to bardzo otwarta i kontaktowa osoba, która w mig potrafi nawiązać rozmowę z klientem, a także uciąć sobie interesującą pogawędkę w obcym języku.

Dzięki naszej pomocy, Państwa wydarzenie przebiegnie bez problemów, gdyż na każdym etapie realizacji zlecenia będzie czuwał nad nim supervisor. Ze swojej strony dokładamy starań, aby nadzorować również pracę naszych pracowników. Robimy to za pomocą ankiety oraz audytu wykonywanego przez tajemniczego klienta. Polecamy swoje usługi we Wrocławiu.

Polecamy usługi profesjonalnego teamu do organizacji imprez na terenie miasta Wrocław.

Hostessy wspierające działania promocyjne i reklamowe

W naszej agencji znajdą Państwo wyłącznie wykwalifikowane hostessy z nienaganną aparycją i wysoką kulturą osobistą, posiadające duże doświadczenie w obsłudze różnego rodzaju eventów, bankietów, konferencji, pokazów mody oraz akcji promocyjnych. Zatrudniane przez nas osoby uczestniczyły między innymi w targach odbywających się we Wrocławiu oraz w wielu innych ważnych wydarzeniach organizowanych na terenie całego kraju. Działania naszej agencji opierają się na indywidualnym podejściu do każdego zlecenia, a także doskonałej znajomości specyfiki polskiego rynku. Najczęściej powierzane zadania naszym hostessom to przede wszystkim kolportaż różnego rodzaju materiałów promocyjnych, częstowanie przekąskami i napojami, witanie uczestników, ale oczywiście nie tylko. Każda z zatrudnianych przez nas hostess doskonale poradzi sobie także z funkcją konferansjerki, prezenterki czy promotorki, a niektóre mogą nawet podjąć się roli tłumaczki, zwłaszcza jeśli podczas wydarzenia będą obecni zagraniczni goście.

5

Lat doświadczenia

3500

Hostess oraz modelek

3

Kroki do podjęcia współpracy

Nasze twarze

Call Now Button