Natalia S

Modelka

Natalia S

Informacje

Wzrost: 175
Biust: 84
Talia: 61
Biodra: 91
Rozmiar ubrania: S
Rozmiar buta: 36
Włosy: Blond
Oczy: Niebieskie
Rocznik: 1995

Natalia jest dziewczyną pozytywnie nastawioną do życia, pracy, ludzi. Uśmiech towarzyszy jej nawet we śnie. Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie studiowała Administrację.

Jako hostessa nie tylko sprawdza się w każdej pracy, potrafi ją sobie również sama zorganizować poprzez organizację eventów. Uwielbia pracę z dziećmi w roli animatora gdzie może wykazać się swoimi pomysłami, wyobraźnią oraz co najważniejsze – cierpliwością.

Natalia jest finalistką konkursu Wielkopolska Miss 2017, gdzie dotarła do zaszczytnej TOP 10 najpiękniejszych w województwie, natomiast jej przygoda z modelingiem rozpoczęła się od wzięcia udziału w konkursie Świąteczna Miss Polski, w którym zdobyła tytuł Świąteczna Vice Miss Polski 2016.

Jej pasją jest sport. Uwielbia jazdę na rowerze i rolkach, a każdą wolną chwilę spędza na ćwiczeniach. W domu natomiast kiedy tylko może zajmuje się… gotowaniem. Jak na pomysłową kobietę przystało i do kuchni wprowadza swoje świeże pomysły, tworząc coś zupełnie innego niż znają wszyscy.

Najkrócej Natalię można określić jako kobietę inteligentną, pomysłową, rodzinną, ale i z ogromną chęcią do pracy, której poświęca się w 100%.

Call Now Button