Realizacje

Otwarcia nowych Żabek

Otwarcie nowej Żabki bez naszych wspaniałych hostess – to nie to samo! Dlatego szybciutko musieliśmy dostosować się do panującej sytuacji i z dumą donosimy, że wszystkie akcje przeprowadzane są z zachowaniem bezpieczeństwa sanitarno-epidemiologicznego.

Jak dobrze znowu działać i przynosić radość innym! 🙂

Promocja Zdrapek / LOTTO

Za nami kolejny pracowity miesiąc z LOTTO. Tym razem nasze wspaniałe hostessy promowały Zdrapki. Szczęście sprzyja odważnym! Zachęcamy do gry. 🙂

Mogliście nas spotkać:

01.10 – w Libiążu i Brzesku,
08.10 – w Gorlicach i Skawinie,
15.10 – w Tarnowie i Jordanowie,
22.10 – w Nowym Sączu i Chrzanowie,
29.10 – w Kazimierzy Wielkiej i Wadowicach,
05.11 – w Gdowie i Krakowie.

90-te urodziny Fisher-Price!

Urodziny Fisher-Pice świętowaliśmy ponad dwa tygodnie! Na specjalnie stworzonej z tej okazji strefie w Westfield Arkadia mogliście spotkać nasze wspaniałe animatorki. Dziewczyny zapraszały na wystawę poświęconą historii marki Fisher-Price oraz czekały na Was z konkursem. Wszystko odbywało się oczywiście z zachowaniem bezpieczeństwa sanitarno-epidemiologicznego o co również dbały nasze hostessy.

Staropolskie Smaki / Wodzisław Śląski

Województwo Śląskie słynie ze smakowitej, aromatycznej i sytej kuchni. Niewątpliwie taką kuchnię, która jest ucztą dla podniebienia można spotkać w Restauracji Staropolskie Smaki. Jednak restauracja to nie tylko jedzenie, to także piękne miejsce, które jest ucztą dla oka oraz profesjonalna i miła obsługa, dzięki której każdy gość może poczuć się wyjątkowo.

Powitanie uśmiechem naszej pięknej hostessy jest początkiem niezwykłej podróży dla duszy i ciała w Restauracji Staropolskie Smaki.

Wrzesień z LOTTO

Za nami wrzesień pełen słonecznych akcji z LOTTO! Nasze piękne hostessy wyjaśniały zasady gry w Mini Lotto oraz zachęcały do gry. Żeby wygrać – trzeba grać! 🙂

Mogliście nas spotkać:
10.09 – w Nowym Sączu i Brzesku,
17.09 – w Tarnowie, Jordanowie, Skawinie i Bochni,
24.09 – w Krzeszowicach, Andrychowie, Krakowie i Krynicy-Zdrój,

1 2 3 68
Call Now Button