Hostessy Kraków

Doświadczona agencja hostess: Kraków

Jeżeli organizują Państwo bankiet, targi, konferencję lub inne wydarzenie w Krakowie i zastanawiają się, czy warto zdecydować się na hostessy, wiedzcie, że prawidłowa odpowiedź jest tylko jedna – tak. Współczesna hostessa to nie tylko pięknie wyglądająca i zachwycająca swoją urodą osoba, przede wszystkim to profesjonalistka, która wie jak zaintrygować potencjalnego klienta. Umiejętnie łączy wiedzę o produkcie czy usłudze z zacięciem marketingowym. Właśnie z takich specjalistów o atrakcyjnej aparycji, cechujących się kreatywnością i błyskotliwością, agencja Hostamo zbudowała swój zespół, obsługujący eventy na terenie miasta Kraków. Proponujemy Państwu wynajem hostess, hostów, modeli, modelek, promotorów, animatorów, tancerzy, fordanserek i konferansjerów dla wszystkich eventów odbywających się w Krakowie.

5

Lat doświadczenia

3500

Hostess oraz modelek

3

Kroki do podjęcia współpracy

Co cechuje nasz personel:

  • zadbany wygląd i dostosowny do okazji strój,
  • różnorodne wykształcenie i kwalifikacje,
  • znajomość języków obcych – niezbędne podczas zagranicznych eventów,
  • hostessy posiadają doświadczenie, zdobyte podczas wielu projektów,
  • kultura osobista,
  • umiejętność zachowania się w każdej sytuacji,
  • zawsze dobre przygotowanie merytoryczne,
  • otwartość oraz spontaniczność, umiejętność właściwego reagowania na różnego rodzaju sytuacje.

To oczywiste, że obecność wykwalifikowanych hostess podnosi rangę wydarzenia organizowanego na terenie miasta Kraków. Jest to kolejny argument za tym, aby nie dopuścić do reprezentowania firmy przez przypadkowe osoby, które mogą tylko nadszarpnąć Państwa wizerunek. Nasza agencja najbardziej ceni sobie profesjonalizm. W związku z tym pracują dla nas tylko i wyłącznie rzetelne i sumienne hostessy o nienagannej prezencji i manierach. Zawsze z zaangażowaniem wykonują swoją pracę, której efektywność jest kontrolowana za pomocą audytu oraz ankiety. Ponadto każdorazowo nad całością projektu pieczę sprawuje supervisor.

Polecamy hostessy oraz usługi zespołu do organizacji imprez na terenie miasta Kraków i okolic.

Doświadczone hostessy mogące pracować w różnych miejscach

Nasza agencja dysponuje rozbudowaną bazą hostess i hostów, posiadających doświadczenie w obsłudze eventów oraz imprez firmowych na terenie całego kraju. Dzięki wieloletniej obecności w branży i doskonałej jej znajomości swobodnie dobieramy personel do konkretnego rodzaju przedsięwzięcia, dzięki czemu każdy bankiet czy gala mogą stać się jedynymi w swoim rodzaju wydarzeniami, na długo zapadającymi w pamięć. W zależności od Państwa potrzeba i indywidualnych oczekiwań, nasze hostessy mogą nie tylko witać gości czy rozdawać foldery reklamowe, ale pełnić także rolę prezenterki, konferansjerki, promotorki czy wcielać się w funkcję osoby oprowadzającej po targach. Do tej pory nasz personel gościł między innymi na wydarzeniach odbywających się w Krakowie, Poznaniu i Warszawie, ale obszarem naszej działalności jest cały kraj. Hostessy z agencji Hostamo pracują przy takich wydarzeniach, jak wystawy, targi, bankiety, gale, kongresy, akcje promocyjne, otwarcia restauracji/centrów handlowych i wiele innych.

Nasze twarze

Call Now Button