Julia K

Modelka

Julia K

Informacje

Wzrost: 174
Biust: 85
Talia: 61
Biodra: 92
Rozmiar ubrania: S
Rozmiar buta: 38
Włosy: Brązowe
Oczy: Niebieskie
Rocznik: 1996

Julia to prawdziwa kobieta, potrafi wcielić się w każdą powierzoną jej rolę, co doskonale obrazuje jej portfolio.

Na co dzień mieszka w Szczecinie, natomiast doświadczenie jako hostessa/fotomodelka zdobywa nie tylko na terenie całej Polski ale i poza jej granicami.

Biegle posługuje się dwoma językami- angielskim oraz niemieckim. Wielokrotnie brała udział jako hostessa w targach zagranicznych m.in. w Berlinie, Hamburgu i Frankurcie. Ma za sobą wiele zrealizowanych projektów zarówno jako fotomodelka, hostessa, animatorka jak i modelka prezentując kolekcje ubrań.

Interesują ją przede wszystkim podróże, poznawanie nowych kultur i obyczajów, sport oraz modeling, z którym wiążę swoją przyszłość. W wolnym czasie uwielbia czytać książki, nie zamykając się na jeden gatunek czytanych tytułów, co można również przełożyć na podejście Julii do pracy – w każdej roli bardzo szybko się odnajdzie.

Jest osobą raz spokojną, raz zwariowaną, świetnie dopasowuje się do sytuacji, a i w swoich działaniach jest bardzo pomysłowa i kreatywna. Jeśli potrzeba do pracy osoby elastycznej, odpowiedzialnej, pięknej i ukierunkowanej na sukces, bo w pracy nie lubi nudy, to zdecydowanie Julia jest tą właśnie osobą.

Call Now Button