Hostessy Toruń

Wynajem hostessy – Toruń i cała Polska

Hostamo to dynamicznie rozwijająca się agencja, specjalizująca się w wynajmie hostess i modelek na różnego rodzaju imprezy promocyjne oraz biznesowe. Naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa bankietów, szkoleń, targów, gali, konferencji, kongresów, pokazów mody oraz wielu innych istotnych eventów, bez względu na to, czy odbywają się w zamkniętym obiekcie czy w plenerze. Hostessy, z którymi współpracujemy, mają na swoim koncie setki zrealizowanych projektów dla klientów z miasta Toruń i wielu innych regionów Polski. Są to wyłącznie doświadczone i inteligentne osoby, które cechują się nienaganną aparycją, wysoką kulturą osobistą oraz umiejętnością łatwego nawiązywania kontaktów z ludźmi. Nasze hostessy wyróżnia ponadto punktualność, uczciwość, pracowitość oraz biegła znajomość języków obcych.

Kompleksowe usługi hostess, hostów i modelek

Jako profesjonalna agencja zapewniamy najwyższej jakości usługi hostess, hostów oraz modelek w Toruniu. Odpowiednio przeszkolone przez nas osoby przyczynią się do wzrostu sprzedaży Państwa towarów lub usług na akcjach promocyjnych organizowanych w sklepach, hipermarketach, a także centrach handlowych. Hostessy, które proponujemy, biorą udział nie tylko w imprezach o charakterze promocyjnym, ale i biznesowym. Wieloletnia znajomość dziedziny eventowej sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się obsługi każdego przedsięwzięcia, zapewniając starannie dobrany personel, możliwie jak najlepiej dostosowany do specyfiki branży klienta.

Nasza misja oraz wartości

Nasza agencja hostess i modelek od samego początku działalności na rynku szczególny nacisk kładzie na wykwalifikowany i doświadczony personel, który przez cały czas jest realnie skupiony na potrzebach i oczekiwaniach klientów.

Dlaczego jeszcze warto skorzystać z usług świadczonych przez agencję Hostamo:

  • nasze hostessy poza niepowtarzalnym wdziękiem wyróżniają się wysoką kulturą osobistą, pracowitością i punktualnością,
  • dzięki starannie przemyślanym rozwiązaniom sprawimy, że Państwa impreza na długo pozostanie w pamięci zaproszonych gości,
  • nasz personel jest zawsze doskonale przygotowany,
  • wiemy, jak efektywnie wykreować pozytywny wizerunek Państwa firmy.

Hostessy, które skutecznie wypromują Państwa markę

Hostessy zatrudniane przez agencję Hostamo stanowią profesjonalny zespół, którego mocną stroną jest nie tylko nienaganna aparycja czy komunikatywność, ale także wszechstronne wykształcenie i bardzo dobra znajomość języków obcych. Dzięki temu nasz personel jest w stanie w swobodny sposób porozumieć się zarówno z polskimi, jak i z zagranicznymi klientami, którzy coraz częściej biorą udział w targach czy w wielu innych wydarzeniach organizowanych na terenie kraju. Nasze hostessy skutecznie wypromują Państwa markę, a na indywidualne życzenie mogą podjąć się nie tylko witania gości lub rozdawania napojów czy materiałów promocyjnych, ale także prowadzenia imprezy lub pełnienia roli tłumacza. W ostatnim czasie nasz personel brał udział między innymi w konferencjach i targach organizowanych w Toruniu. Jako agencja hostess i modelek z wieloletnim stażem oraz doskonałą znajomością branży możemy zagwarantować, że każda z zatrudnianych przez nas osób znakomicie poradzi sobie z realizacją Państwa zadań.

5

Lat doświadczenia

3500

Hostess oraz modelek

3

Kroki do podjęcia współpracy

Nasze twarze

Call Now Button