Hostessy Kielce

Wykwalifikowane hostessy – Kielce

Działając jako profesjonalna agencja hostess i modelek, oferujemy wysoce wykwalifikowane hostessy, których celem jest kompleksowa pomoc podczas różnego rodzaju eventów. Zatrudniane przez nas osoby cechują się nie tylko nienaganną aparycją, ale również wysoką kulturą osobistą, entuzjazmem i zaangażowaniem. Hostessy, z którymi współpracujemy, uatrakcyjnią bankiet, targi branżowe, galę lub akcję promocyjną organizowaną w mieście Kielce czy w jakimkolwiek innym regionie Polski. Hostessy mogą nie tylko aktywnie promować produkty czy usługi, ale także pełnić rolę tłumaczek, konferansjerek bądź witać gości podczas trwania wydarzenia. Dzięki temu, że znają języki obce, mogą wspierać akcje promocyjne również dla zagranicznych firm. Jako sprawdzona agencja hostess i modelek, obsługujemy imprezy sportowe, firmowe, pokazy mody, a także sesje zdjęciowe.

Profesjonalne usługi wynajmu hostess

W naszej agencji dobieramy hostessy nie tylko ze względu na aparycję, ale także wysoką kulturę osobistą. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować usługi wynajmu modelek i hostess na najwyższym, międzynarodowym poziomie. Nasz zespół tworzą wyłącznie wyselekcjonowane i starannie wykwalifikowane hostessy, które do tej pory brały udział w różnego rodzaju imprezach na terenie takich miast, jak Kielce, Warszawa czy Poznań. W ofercie agencji Hostamo można znaleźć zarówno osoby o klasycznej, jak i o nietypowej urodzie. Wszystkie zatrudniane przez nas hostessy mogą poszczycić się wszechstronnym wykształceniem i bardzo dobrą znajomością języków obcych.

Co wyróżnia nasz personel?

Hostessy, z którymi współpracuje agencja Hostamo, wyróżniają się:

  • zróżnicowanym wykształceniem i kwalifikacjami,
  • zadbanym wyglądem i strojem perfekcyjnie dostosowanym do konkretnej okazji,
  • bardzo dobrą znajomością języków obcych, co jest szczególnie przydatne podczas zagranicznych eventów oraz akcji promocyjnych organizowanych dla klientów działających na międzynarodowym rynku,
  • doskonałą umiejętnością zachowania się w każdej sytuacji,
    wysoką kulturą osobistą,
  • bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym,
  • bogatym doświadczeniem zdobytym dzięki udziałowi w wielu projektach na terenie całej Polski.

Hostessy, które mogą pracować w różnych miejscach

Jako sprawdzona agencja hostess i hostów oferujemy starannie wykwalifikowany personel, który może pracować w różnego rodzaju miejscach. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że hostessy mają za zadanie przede wszystkim reprezentację Państwa firmy, dlatego w naszej bazie znalazły się wyłącznie doświadczone osoby z nienaganną aparycją, odznaczające się wysoką kulturą osobistą oraz bardzo dobrą znajomością języków obcych. Do tej pory nasze wykwalifikowane hostessy brały udział w wielu różnych imprezach organizowanych w Kielcach i wielu innych miastach Polski. Były na nich odpowiedzialne nie tylko za kontakty z klientami czy częstowanie gości przekąskami, ale także pracowały jako prezenterki, konferansjerski i promotorki. Nasz personel jest w stanie uświetnić każdą imprezę w dowolnym miejscu w kraju. Oferujemy wynajem hostess na wydarzenia organizowane w plenerze, biurach, halach targowych, centrach handlowych, hotelach, supermarketach, restauracjach, itp. Z sukcesem działamy również poza granicami Polski.

5

Lat doświadczenia

3500

Hostess oraz modelek

3

Kroki do podjęcia współpracy

Nasze twarze

Call Now Button