Dominika W.

Modelka

Dominika W.

Informacje

Wzrost: 170
Biust: 85
Talia: 63
Biodra: 95
Rozmiar ubrania: S
Rozmiar buta: 38,5 / 39
Włosy: brązowe
Oczy: Brązowe
Rocznik: 1998

 

Dominika jest studentką dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Jej wielką pasją jest dietetyka, dlatego poszerza swoje horyzonty chodząc na wszelkiego rodzaju kursy i konferencje poświęcone tej tematyce. Drugą, nieustępującą pierwszej, pasją Dominiki jest sport – dlatego planuje zrobić w tym roku kurs trenera personalnego. Dominikę możemy również często spotkać podczas pracy jako wolontariuszka dla fundacji DKMS.

Kocham się samodoskonalić i żyć w szybkim tempie. Dążę w życiu do tego by być jak najlepszą w tym, co kocham. Nie wyobrażam sobie robić czegoś, czego nie lubię.

Dominika jest fotomodelką od około 2 lat, ale pracuje bardzo intensywnie. Ma za sobą wiele różnorodnych sesji zdjęciowych, warsztatów, czy plenerów fotograficznych. Przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie, co widać na zdjęciach z jej udziałem. Kobieca, subtelna, a jednocześnie silna i wiedząca czego chce kobieta. Niezwykłe i fascynujące jest to, że na zdjęciach Dominiki możemy dostrzec nie tylko jej nieskazitelną urodę, ale również piękno jej bogatej duszy.
Jako hostessa Dominika sprawdza się od niedawna, ale jak sama mówi – jest to kolejne zajęcie, w którym w pełni się realizuje. Dominika podchodzi poważnie i rzetelnie do każdej powierzonej jej pracy i zawsze daje z siebie tak zwane “maksiumum”.

Emila Ż

Informacje

Wzrost: 180
Biust: 88
Talia: 64
Biodra: 91
Rozmiar ubrania: S
Rozmiar buta: 39
Włosy: Blond
Oczy: Brązowe
Rocznik: 1988

Call Now Button