Hostessy Poznań

Inteligentne i piękne hostessy: Poznań

To właśnie na nich skupia się wzrok klienta, zainteresowanego produktem czy usługą – wykwalifikowane hostessy są niezbędne podczas targów, konferencji i bankietów. Chcąc zorganizować ważne wydarzenie promocyjne w Poznaniu, warto pokusić się o zatrudnienie profesjonalistów. Agencja Hostamo proponuje Państwu wynajęcie doświadczonych hostess do obsługi imprez na terenie miasta Poznań lub w innych lokalizacjach. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, mają Państwo gwarancję, że Waszych gości przywitają piękne i kulturalne hostessy, które potrafią zabawić ich rozmową.

5

Lat doświadczenia

3500

Hostess oraz modelek

3

Kroki do podjęcia współpracy

Nie tylko hostessy

  • potrafią atrakcyjnie zaprezentować produkt lub usługę,
  • ich obecność podnosi rangę wydarzenia,
  • wiedzą, jak zachować się na scenie oraz w towarzystwie znakomitych gości,
  • hostessy wpływają pozytywnie na wizerunek firmy,
  • to wykwalifikowane osoby, które sprawią, że goście dobrze się poczują,
  • sprawią, że Państwa wydarzenie wyróżni się na tle innych, odbywających się w Poznaniu.

Ponadto, musimy dodać, że agencja Hostamo – obsługująca wydarzenia na terenie miasta Poznań – nie zatrudniania przypadkowych młodych ludzi. Współpracujemy jedynie z zaufanymi i sprawdzonymi osobami. Poza tym, znając oczekiwania klienta, zawsze kompletujemy doświadczony i odpowiednio dobrany zespół. Pracują dla nas nie tylko hostessy, ale także: hości, modelki, modele, promotorzy oraz fordanserki i konferansjerzy. Zawsze z uśmiechem przywitają Państwa gości, przekażą wiedzę o produkcie, pomogą uniknąć przepychanek, zabawią gości i zagwarantują sukces wydarzenia. W razie potrzeby porozmawiają również w obcym języku.

Organizując swoją imprezę z agencją Hostamo mają Państwo pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem. Nad projektem wydarzenia czuwa bowiem supervisor, który dba o każdy jego szczegół.

Hostessy konferansjerki, promotorki i tłumaczki

Jeśli prowadzą Państwo firmę z całą pewnością wiecie, jak bardzo ważny jest każdy klient. Niepowtarzalną okazję do pozyskania nowych potencjalnych odbiorców stwarzają różnego rodzaju targi, konferencje oraz imprezy firmowe, które coraz częściej odbywają się w największych miastach Polski. Jako profesjonalna agencja z wieloletnim doświadczeniem w branży oferujemy Państwu wynajem hostess i hostów, którzy poza rozdawaniem ulotek reklamowych czy witaniem gości, mogą również wcielać się w rolę konferansjerów, prezenterów czy promotorów. Do tej pory nasz personel brał udział między innymi w eventach organizowanych w Poznaniu, ale rzeczywistym obszarem działalności agencji Hostamo jest cała Polska. Oferowane przez nas hostessy wyróżniają się miłą aparycją i wysoką kulturą osobistą, a dzięki bardzo dobrej znajomości języków obcych mogą stanowić nieocenioną pomoc w trakcie wydarzeń, w których uczestniczą osoby, dla których język polski nie jest językiem ojczystym. Pomaga to w pozytywnym zaskoczeniu klientów i w nawiązaniu relacji opartej na wzajemnym szacunku.

Nasze twarze

Call Now Button