Paulina K.

Modelka

Paulina B.

Informacje

Wzrost: 174
Biust: 86
Talia: 63
Biodra: 93
Rozmiar ubrania: S
Rozmiar buta: 39
Włosy: Blond
Oczy: Zielone
Rocznik: 1994

Paulina to przepiękna kobieta o wielu twarzach. Mieszka i uczy się w Krakowie, gdzie studiuje Bezpieczeństwo wewnętrzne, jednak ze względu na pożądaną przez wielu fotografów urodę pracuje w całej Polsce, a już za kilka miesięcy przekroczy granice rodzimego kraju aby wylecieć na kontrakt do Chin!

Jako modelka/fotomodelka pracuje już blisko 8 lat. Jest osobą bardzo świadomą swojego ciała dzięki czemu swobodnie czuje się przed aparatem, czy kamerą. Brała udział w rożnego rodzaju sesjach zdjęciowych i pokazach na terenie całej Polski. Statystowanie również nie jest jej obce. Jako hostessa/animatorka pracuje 6 lat, dzięki czemu idealnie potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. W skrócie “człowiek orkiestra”.

Łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi, a do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, z dużą odpowiedzialnością i stara się je wykonać najlepiej jak tylko potrafi, bo liczy się nie tylko zadowolenie klienta ale i jej samej, a poprzeczki sama sobie stawia wysoko.

W wolnej chwili lubi się zrelaksować przed dobrą książką – zazwyczaj jest to kryminał lub książki psychologiczne – a od niedawna pasjonuje się również medytacją.

Call Now Button