Hostessy Lublin

Doświadczone i wykształcone hostessy – Lublin

Oferujemy profesjonalny wynajem hostess, hostów i modelek na imprezy odbywające się na terenie miasta Lublin. Zgromadziliśmy niezwykle bogatą bazę osób o wyjątkowej urodzie i wysokiej kulturze osobistej, dzięki którym jesteśmy w stanie zorganizować praktycznie każdy event, akcję promocyjną, bankiet czy jakiekolwiek inne wydarzenie. Dodatkowym atutem współpracujących z nami hostess jest bardzo dobra znajomość języków obcych, co jest szczególnie ważne podczas organizacji zagranicznych targów czy akcji o charakterze promocyjnym dla klientów z różnych krajów Europy. Wszystkie zatrudnione przez naszą agencję hostessy cechują się pracowitością, uczciwością, punktualnością, a także łatwością nawiązywania kontaktów z ludźmi. Są to osoby komunikatywne, które bez trudu odnajdą się w każdej sytuacji.

Szeroki wybór hostess i hostów

Agencja Hostamo proponuje szeroki wybór hostess i hostów na wydarzenia organizowane w Lublinie i w wielu innych miastach Polski. W odpowiedzi na potrzeby naszych kontrahentów, stworzyliśmy jedyną w swoim rodzaju bazę wykwalifikowanych i doświadczonych hostess, które mogą stać się doskonałym uzupełnieniem każdego wydarzenia o charakterze promocyjnym: bankietu, gali, konferencji, targów czy też kongresów. Współpracujące z nami hostessy mogą nie tylko witać gości, ale także pełnić rolę konferansjerek bądź tłumaczek. Setki zatrudnionych przez nas hostess i hostów uświetniło już wiele ważnych wydarzeń.

Dlaczego warto wybrać agencję Hostamo?

Działając jako profesjonalna agencja świadcząca kompleksowe usługi z zakresu wynajmu hostess, hostów i modelek, największy nacisk kładziemy przede wszystkim na wykształcenie, inteligencję oraz wysoką kulturę osobistą współpracujących z nami osób. To jednak nie jedyny nasz atut. To, co wyróżnia nas na tle innych agencji to również:

  • profesjonalizm w realizacji zleceń,
  • indywidualne podejście do każdego powierzanego nam zadania,
  • kompleksowa obsługa podczas imprez,
  • wyłącznie doświadczone hostessy, które wiedzą jak skutecznie promować produkt lub usługę,
  • szeroki obszar działań – nie tylko miasto Lublin, ale cała Polska.

Hostessy – tajna broń na targach, eventach i bankietach

Sezon targów i eventów w pełni, a uczestnictwo Twojej firmy w tego typu przedsięwzięciach stanowi jeden z prostszych i zarazem skuteczniejszych sposobów na zainteresowanie ofertą potencjalnych klientów. Dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i wymaganiom, prezentujemy szeroką bazę urodziwych hostess i hostów, którzy służą fachową pomocą w obsłudze kampanii promocyjnych, spotkań biznesowych, konferencji, bankietów, itp. Agencja Hostamo gwarantuje, iż wszystkie zatrudniane hostessy to nie tylko nienaganna aparycja, ale również wysoka kultura osobista oraz bardzo dobra znajomość języków obcych, umożliwiająca swobodny kontakt z zagranicznym klientem. Do tej pory nasz personel brał udział między innymi w targach organizowanych na terenie Lublina, zajmując się przygotowaniem poczęstunku dla gości, rozdawaniem folderów promocyjnych czy przekazywaniem informacji na temat firmy. Nasze hostessy to starannie wyselekcjonowane profesjonalistki, które poza przyciąganiem uwagi, w subtelny sposób stwarzają atmosferę zainteresowania i troski o klienta, zwiększając tym samym liczbę osób zaznajomionych z ofertą firmy.

5

Lat doświadczenia

3500

Hostess oraz modelek

3

Kroki do podjęcia współpracy

Nasze twarze

Call Now Button