Anna T

Modelka

Anna T

Informacje

Wzrost: 179
Biust: 84
Talia: 64
Biodra: 92
Rozmiar ubrania: XS / S
Rozmiar buta: 39
Włosy: Blond
Oczy: Niebieskie

Ania pochodzi ze Szczecina, ale w pracy nie ogranicza się jedynie do miejsca zamieszkania. Często podróżuje po największych miastach Polski jak Kraków, Warszawa, Poznań, ale i miasta Europy nie są jej straszne.

Z wykształcenia Artysta plastyk snycerz oraz architekt wnętrz. Ania może się pochwalić bardzo dużym doświadczeniem jako modelka wybiegowa, fotomodelka i tophostessa.

Pracowała przy filmach i teledyskach znanych w Polsce muzyków. Współpracowała z polską marką jubilerską Terpiłowski. Biegle posługuje się dwoma językami – angielskim oraz niemieckim.

Poza branżą modową pracuje również jako charakteryzatorka, kostiumografka i makijażystka, choć największą frajdę  sprawia jej właśnie charakteryzacja. Dodatkowo Ania jest rysownikiem, w wolnych chwilach wykonuje różne karykatury, bo w tym czuje się najlepiej.

Interesuje się historią sztuki, malarstwem, rysunkiem, make-upem, charakteryzacją, scenografią, filmem, natomiast pasjonują ją podróże, również te służbowe.

Jak najkrócej przedstawić Anie? Człowiek orkiestra! Utalentowana, piękna, zdeterminowana, pracowita i co równie ważne w tej branży- z dystansem do siebie, świata i znakomitym poczuciem humoru.

Call Now Button