Marlena P.

Marlena P.

Informacje

Wzrost: 170
Biust: 80
Talia: 58
Biodra: 90
Rozmiar ubrania: S
Rozmiar buta: 38
Włosy: Blond
Oczy: Zielone
Rocznik: 1991

 

 

To przepiękna inżynier budownictwa z Łodzi. Marlenie świetnie idzie łączenie pracy w zawodzie z modelingiem. Od 10 lat jest modelką i hostessą. Jest niezwykle towarzyską i otwartą osobą, dlatego uwielbia pracę podczas eventów, bo jak sama mówi może wtedy poznać wiele ciekawych osób. Marlena brała udział w licznych sesjach zdjęciowych, a także pokazach mody np. podczas Fashion Week w Łódzkiej Manufakturze oraz pokazów Młodych Projektantów. Jednym z większych osiągnięć była sesja zdjęciowa dla centrum handlowego w Łodzi opublikowana w formie billboardów.

Adrianna K.

Adrianna K.

Informacje

Wzrost: 178
Biust: 83
Talia: 62
Biodra: 90
Rozmiar ubrania: S
Rozmiar buta: 39
Włosy: brązowe
Oczy: brązowe
Rocznik: 1994

 

Przedstawiamy piękną Adriannę – obywatelkę świata! Dla niej nie ma odległości nie do pokonania, by mogła podjąć fascynujące zlecenia i zdobyć nowe doświadczenia. Język polski jest dla Ady językiem ojczystym, dodatkowo mówi płynnie w języku angielskim oraz w stopniu komunikatywnym w języku francuskim.

Jako młoda osoba może się już pochwalić dużym dorobkiem w świecie modelingu. Byla na kontrakcie modelingowym w Mediolanie i w New Delhi. Ma również 5-letnie doświadczenie jako hostessa na targach, eventach, a takze w pracy jako recepcjonistka. Inteligentna, piękna, rzetelna, wiedząca czego chce – taka właśnie jest Ada!

Małgorzata M.

Małgorzata M.

Informacje

Wzrost: 177
Biust: 88
Talia: 66
Biodra: 97
Rozmiar ubrania: S
Rozmiar buta: 40
Włosy: brązowe
Oczy: zielone
Rocznik: 1997

Małgorzata ma 21 lat i pochodzi z Elbląga, jednak aktualnie mieszka w Gdańsku, gdzie studiując na Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, zdobywa wiedzę na temat zdrowego trybu życia. Swoją przygodę z modelingiem zaczęła rok temu, próbując swoich sił na wybiegach jak i w wielu sesjach fotograficznych. Szybko okazało się, że Małgorzata czuje się w “tym świecie jak ryba w wodzie”! Obiektyw kocha jej subtelną, kobiecą, a zarazem tajemniczą i elekrtyzującą urodę. Wiele dróg otworzył jej udział w Miss wybrzeża 2018 gdzie zdobyła tytuł II Vice Miss oraz tytuł Finalistki Miss Polski! O koronę Miss Polski będzie miała szansę powalczyć juz w grudniu – mocno trzymamy kciuki!

Największą pasją Małgorzaty jest taniec, który trenuje od najmłodszych lat. Lubi poznawać nowych ludzi oraz cieszyć się życiem! Jej pozytywne usposobienie i perfecjonizm sprawiają, że zarówno w pracy modelki, fotomodelki czy hostessy – Małgorzata zawsze wykonuje swoją pracę na 100 %.

Dominika W.

Dominika W.

Informacje

Wzrost: 170
Biust: 85
Talia: 63
Biodra: 95
Rozmiar ubrania: S
Rozmiar buta: 38,5 / 39
Włosy: brązowe
Oczy: Brązowe
Rocznik: 1998

 

Dominika jest studentką dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Jej wielką pasją jest dietetyka, dlatego poszerza swoje horyzonty chodząc na wszelkiego rodzaju kursy i konferencje poświęcone tej tematyce. Drugą, nieustępującą pierwszej, pasją Dominiki jest sport – dlatego planuje zrobić w tym roku kurs trenera personalnego. Dominikę możemy również często spotkać podczas pracy jako wolontariuszka dla fundacji DKMS.

Kocham się samodoskonalić i żyć w szybkim tempie. Dążę w życiu do tego by być jak najlepszą w tym, co kocham. Nie wyobrażam sobie robić czegoś, czego nie lubię.

Dominika jest fotomodelką od około 2 lat, ale pracuje bardzo intensywnie. Ma za sobą wiele różnorodnych sesji zdjęciowych, warsztatów, czy plenerów fotograficznych. Przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie, co widać na zdjęciach z jej udziałem. Kobieca, subtelna, a jednocześnie silna i wiedząca czego chce kobieta. Niezwykłe i fascynujące jest to, że na zdjęciach Dominiki możemy dostrzec nie tylko jej nieskazitelną urodę, ale również piękno jej bogatej duszy.
Jako hostessa Dominika sprawdza się od niedawna, ale jak sama mówi – jest to kolejne zajęcie, w którym w pełni się realizuje. Dominika podchodzi poważnie i rzetelnie do każdej powierzonej jej pracy i zawsze daje z siebie tak zwane “maksiumum”.

Emila Ż

Informacje

Wzrost: 180
Biust: 88
Talia: 64
Biodra: 91
Rozmiar ubrania: S
Rozmiar buta: 39
Włosy: Blond
Oczy: Brązowe
Rocznik: 1988

Patrycja K.

Patrycja K.

Informacje

Wzrost: 167
Biust: 84
Talia: 60
Biodra: 80
Rozmiar ubrania: XS/ S
Rozmiar buta: 38/39
Włosy: brązowe
Oczy: brązowe
Rocznik: 1997

 

Każdy widzi, że Patrycja jest wyjątkowo piękną dziewczyną o rozbrającym uśmiechu, ale zapewne nie każdy z Was wie, że jest również profesjonalną, rzetelną i mądrą dziewczyną, z którą współpraca, to czysta przyjemność! 🙂

Patrycja jest studentką pielęgniarstwa na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Interesuje się tematyką zdrowego odżywiania , makijażem oraz… żużlem! Posiada duże doświadczenie w pracy hostessy. Brała udział w wielu konferencjach, targach, eventach, a także pracowała podczas meczy piłkarskich jak i żużlowych. Swoją przygodę z modelingiem i fotomodelingiem zaczęła stosunkowo niedawno, a dużym krokiem w tym kierunku był konkurs Miss Polski. Zdobyła tytuł I ViceMiss Opolszczyzny 2018, co dało jej możliwość udziału w dalszych etapach Miss Polski 2018, który zakończyła jako półfinalistka. W wolnym czasie Patrycja wybiera aktywny wypoczynek – na przykład jazdę na rolkach. Jest osobą pozytywnie nastawioną do życia i nie bojącą się nowych wyzwań. Patrycja kryje w sobie duszę podróżnika-odkrywcy – jej marzeniem jest zwiedzić i zobaczyć jak najwięcej zakątków świata 🙂

Klaudia R.

Klaudia R.

Informacje

Wzrost:  173
Biust:  83
Talia: 60
Biodra: 90
Rozmiar ubrania: S
Rozmiar buta: 38,5 / 39
Włosy:  naturalne – ciemny blond / obecnie – jasny blond
Oczy: zielony
Rocznik: 1998

Przedstawiamy Klaudię – dziewczynę, która onieśmiela swoją nieskazitelną urodą!

Jako modelka, fotomodelka, czy hostessa – Klaudia zawsze podchodzi do swoich zadań profesjonalnie, rzetelnie i z ujmującym uśmiechem.

Posiada 4-letnie doświadczenie w fotomodelingu. Jako modelka gościła między innymi na wybiegach dla marek Wella czy Li Parie. Klaudia nie tylko doskonale wypada przed obiektywem fotografa, swobodnie czuje się również przed kamerą – dotychczas mogliśmy ją zobaczyć już w kilkunastu teledyskach! Jako hostessa pracuje dopiero od roku, ale bardzo intensywnie. W swoim napiętym grafiku zawsze znajduje czas na swoją pasję – śpiew. Pewna siebie, profesjonalna, kontaktowa, piękna, utalentowana – Klaudie można opisywać wyłącznie w samych superlatywach 

Izabela K.

Izabela K.

Informacje

Wzrost: 180
Biust: 83
Talia: 63
Biodra: 93
Rozmiar ubrania: S
Rozmiar buta: 40
Włosy: brązowe
Oczy: brązowe
Rocznik: 1999

“Człowiek renesansu” – tak w wielkim skrócie można nazwać tę niezwykłą kobietę. Izabela jest przepiękną dziewczyną z przepiękną i bogatą duszą. Obecnie uczęszcza do Technikum ekonomicznego i dalej planuje studia w tym samym kierunku. Mieszka w Jeleniej Górze, ale realizuję się głównie we Wrocławiu. Większą część swojego życia poświęciła tańcu towarzyskiemu oraz grze na pianinie – które do tej pory stara się wplatać w swoje życie. Od zawsze interesowała się sztuką, dlatego w wolnym czasie szlifuje swoje umiejętności i wprowadza je na nowe tory. Uwielbia wszelkie rodzaje muzyki od klasycznej po klubową. Zaczęła również rozwijać też swoje umiejętności barmańskie! W wolnym czasie dba o swoje ciało chodząc na siłownię oraz testując nowe, zdrowe przepisy kulinarne.

Izabela jest modelką od 2 lat (ma już za sobą między innymi kontrakt w Chinach). Brała udział w wielu sesjach fotograficznych fashion, beauty i nie tylko. Świadoma swojego ciała Iza, na wybiegach czuje się jak ryba w wodzie!

Na pytanie, skąd się wzięło jej zainteresowanie modelingiem, Iza odpowiada tak: “Podróżowanie to jedna z silniejszych pasji którą modeling pozwala rozwijać w 100%. Byłam już w wielu krajach, które natchnęły mnie do nauki języków obcych (angielski i francuski, a w niedalekiej przyszłości rosyjski i portugalski), ale ciągle mam niedosyt!. Jako hostessa pracuję od roku i mam na swoim koncie różnorodne akcje. Jestem osobą wesołą, łatwo nawiązującą kontakty oraz wyrozumiałą” … i pracowitą (dopisek Agencji Hostamo)! 

 

 

Paulina K.

Paulina B.

Informacje

Wzrost: 174
Biust: 86
Talia: 63
Biodra: 93
Rozmiar ubrania: S
Rozmiar buta: 39
Włosy: Blond
Oczy: Zielone
Rocznik: 1994

Paulina to przepiękna kobieta o wielu twarzach. Mieszka i uczy się w Krakowie, gdzie studiuje Bezpieczeństwo wewnętrzne, jednak ze względu na pożądaną przez wielu fotografów urodę pracuje w całej Polsce, a już za kilka miesięcy przekroczy granice rodzimego kraju aby wylecieć na kontrakt do Chin!

Jako modelka/fotomodelka pracuje już blisko 8 lat. Jest osobą bardzo świadomą swojego ciała dzięki czemu swobodnie czuje się przed aparatem, czy kamerą. Brała udział w rożnego rodzaju sesjach zdjęciowych i pokazach na terenie całej Polski. Statystowanie również nie jest jej obce. Jako hostessa/animatorka pracuje 6 lat, dzięki czemu idealnie potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. W skrócie “człowiek orkiestra”.

Łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi, a do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, z dużą odpowiedzialnością i stara się je wykonać najlepiej jak tylko potrafi, bo liczy się nie tylko zadowolenie klienta ale i jej samej, a poprzeczki sama sobie stawia wysoko.

W wolnej chwili lubi się zrelaksować przed dobrą książką – zazwyczaj jest to kryminał lub książki psychologiczne – a od niedawna pasjonuje się również medytacją.

Adrianna M.

Adrianna M.

Informacje

 Wzrost: 175
Biust: 90
Talia: 64
Biodra: 86
Rozmiar ubrania: S
Rozmiar buta: 38
Włosy: Brązowe
Oczy: Niebieskie
Rocznik: 1999

Adrianna to młodziutka mieszkanka Warszawy, ale w pracy i przy spełnianiu marzeń miejsce zamieszkania nie jest dla niej żadnym ograniczeniem.

W najbliższych planach ma studiowanie medycyny weterynaryjnej. Od małego jest związana z końmi, regularnie trenuje i to właśnie z tymi zwierzętami chciałaby wiązać przyszłość.

W wolnej chwili rozwija się jako blogerka, prowadzi bloga modowego. Jej pasją jest moda i makijaż.

Ada swobodnie czuje się przed aparatem, lubi jego obecność oraz możliwość wykazania się w pracy. Lubi wyzwania i chętnie się ich podejmuje, nawet tych ekstremalnych.

Magdalena J.

Magdalena J.

Informacje

Wzrost: 168
Biust: 81
Talia: 68
Biodra: 88
Rozmiar ubrania: S
Rozmiar buta: 38
Włosy: Brązowe
Oczy: Brązowe
Rocznik: 1996

Magdalena, mimo bardzo młodego wieku jest osobą ambitną, odpowiedzialną i niesamowicie wesołą! Z aparatem zna się już 7 lat, wtedy rozpoczęła swoją przygodę z fotomodelingiem. Poza pracą przed obiektywem aparatu ma również doświadczenie przed kamerą – brała udział w kilku reklamach, serialach a także filmach jako statystka.

Dodatkowo Magda bardzo często pracuje jako hostessa czy animatorka. Nie straszna jej praca z dziećmi czy przy niesprzyjających warunkach pogodowych. Zadania, których się podejmie wykona w 100% i każde nowe zlecenie jest dla niej cennym doświadczeniem.

Obecnie uczy się w szkole policealnej na kierunku administracja i dodatkowo uczęszcza na kurs języka hiszpańskiego.

1 2 3 8
Call Now Button