Izabela K.

Modelka

Izabela K.

Informacje

Wzrost: 180
Biust: 83
Talia: 63
Biodra: 93
Rozmiar ubrania: S
Rozmiar buta: 40
Włosy: brązowe
Oczy: brązowe
Rocznik: 1999

“Człowiek renesansu” – tak w wielkim skrócie można nazwać tę niezwykłą kobietę. Izabela jest przepiękną dziewczyną z przepiękną i bogatą duszą. Obecnie uczęszcza do Technikum ekonomicznego i dalej planuje studia w tym samym kierunku. Mieszka w Jeleniej Górze, ale realizuję się głównie we Wrocławiu. Większą część swojego życia poświęciła tańcu towarzyskiemu oraz grze na pianinie – które do tej pory stara się wplatać w swoje życie. Od zawsze interesowała się sztuką, dlatego w wolnym czasie szlifuje swoje umiejętności i wprowadza je na nowe tory. Uwielbia wszelkie rodzaje muzyki od klasycznej po klubową. Zaczęła również rozwijać też swoje umiejętności barmańskie! W wolnym czasie dba o swoje ciało chodząc na siłownię oraz testując nowe, zdrowe przepisy kulinarne.

Izabela jest modelką od 2 lat (ma już za sobą między innymi kontrakt w Chinach). Brała udział w wielu sesjach fotograficznych fashion, beauty i nie tylko. Świadoma swojego ciała Iza, na wybiegach czuje się jak ryba w wodzie!

Na pytanie, skąd się wzięło jej zainteresowanie modelingiem, Iza odpowiada tak: “Podróżowanie to jedna z silniejszych pasji którą modeling pozwala rozwijać w 100%. Byłam już w wielu krajach, które natchnęły mnie do nauki języków obcych (angielski i francuski, a w niedalekiej przyszłości rosyjski i portugalski), ale ciągle mam niedosyt!. Jako hostessa pracuję od roku i mam na swoim koncie różnorodne akcje. Jestem osobą wesołą, łatwo nawiązującą kontakty oraz wyrozumiałą” … i pracowitą (dopisek Agencji Hostamo)! 

 

 

Call Now Button