Hostessy Szczecin

Hostessy na imprezy promocyjne i biznesowe – Szczecin

Agencja hostess, hostów i modelek Hostamo specjalizuje się w kompleksowej obsłudze imprez zarówno o charakterze promocyjnym, jak i biznesowym. Wynajmujemy hostessy nie tylko na akcje promocyjne organizowane w sklepach i hipermarketach, ale także na różnego rodzaju targi branżowe, konferencje, kongresy, spotkania biznesowe oraz imprezy plenerowe. Obszarem naszej działalności jest Szczecin i wiele innych miast na terenie Polski. Dzięki temu, że naszą bazę tworzą hostessy doskonale posługujące się różnorodnymi językami obcymi, jesteśmy w stanie przygotować ofertę również dla zagranicznych klientów, oczekujących wysoce wykwalifikowanego personelu do obsługi bankietu czy promocji międzynarodowej marki. Szczególny nacisk kładziemy na odpowiednie przygotowanie hostess do pracy, a także na wysoką kulturę osobistą.

Co wyróżnia zatrudniane przez nas hostessy?

Nasza agencja oferuje profesjonalne usługi z zakresu wynajmu hostess, hostów i modelek w Szczecinie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu udało nam się skompletować najlepszy, zaufany personel, który z całą pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Do każdego zlecenia indywidualnie dobieramy hostessy, biorąc pod uwagę preferencje kontrahenta.

Oferowane przez nas hostessy wyróżniają się:

  • ponadprzeciętną urodą,
  • wysoką kulturą osobistą,
  • profesjonalizmem,
  • niepowtarzalnym wdziękiem,
  • łatwością nawiązywania kontaktów z ludźmi,
  • zaangażowaniem,
  • uprzejmością i otwartością,
  • biegłą znajomością języków obcych.

Realizacja zleceń na najwyższym poziomie

W prowadzonych przez nas działaniach stawiamy nie tylko na wysoce wykwalifikowane i doświadczone hostessy, ale także na indywidualne podejście do każdego klienta i realizację zleceń na najwyższym poziomie. Dysponujemy stałą bazą hostess, hostów i modelek, co pozwala nam na sprawne wykonywanie zadań praktycznie w każdym mieście na terenie Polski. Nasz zespół obejmuje także wykształcone tancerki i fordanserki, dzięki którym podczas organizowanego przez Państwa bankietu czy jakiejkolwiek innej imprezy, wszyscy będą świetnie bawić się na parkiecie. Każdorazowo przygotowujemy pełną ofertę i kosztorys dostosowany do specyfiki zlecenia i potrzeb klienta.

Personel przygotowany do pracy na targach i bankietach

Jako profesjonalna agencja hostess i hostów, wszystkim naszym klientom zapewniamy personel na najwyższym poziomie, starannie przeszkolony i przygotowany do pracy podczas takich wydarzeń, jak targi, konferencje, bankiety czy akcje promocyjne. Nasze hostessy oraz modelki stanowią wyselekcjonowany zespół, który powstał dzięki zatrudnieniu najlepiej wykształconych osób do pracy, wyróżniających się miłą aparycją, komunikatywnością oraz doskonałą znajomością języków obcych. W ostatnim czasie gościliśmy między innymi na targach w Szczecinie, gdzie nasz personel zajmował się kolportażem materiałów promocyjnych, poczęstunkiem oraz witaniem gości. Jednak w rzeczywistości, nasze hostessy mogą zajmować się nie tylko rozdawaniem ulotek czy napojów, ale także wcielać się w rolę prezenterek, konferansjerek, a nawet tłumaczek, co jest szczególnie ważne podczas imprez, w których biorą udział goście zza granicy. Swoim działaniem agencja Hostamo obejmuje cały kraj – docieramy nie tylko do największych miast, ale także do mniejszych miejscowości.

5

Lat doświadczenia

3500

Hostess oraz modelek

3

Kroki do podjęcia współpracy

Nasze twarze

Call Now Button