Laura K.

Modelka

Laura K.

Informacje

Wzrost: 175
Biust: 87
Talia: 63
Biodra: 95
Rozmiar ubrania: S
Rozmiar buta: 38
Włosy: Blond
Oczy: Niebieskie
Rocznik: 1999
Laura to bardzo młoda osoba, ale już na swoim koncie ma kilka ciekawych zleceń oraz wiele sesji zdjęciowych. Pochodzi ze Szczecina, gdzie uczy się w szkole średniej. Najbliższym jej marzeniem, do którego zawzięcie dąży, jest dostać się na studia prawnicze.
W pracy nie ogranicza jej miejsce zamieszkania, Warszawa, Kraków, Poznań czy Lublin to tylko kilometry do pokonania, podróże nawet te dalekie – zagraniczne, nie są jej straszne, kiedy mowa jest o rozwoju jej kariery a co za tym idzie – jej samej.
Pasją tej pięknej, młodziutkiej osoby jest boks, który trenuje już 3 lata, poza tym uczęszcza na lekcje śpiewu, rysuje oraz jest ogromną fanką klasycznego Rocka oraz … muzyki klasycznej i operowej.
Jak sama mówi o pracy: “Nigdy zbytnio nie marzyłam o pracy w modelingu, nie wyobrażałam sobie tego, nie widziałam w tym siebie. Na pierwszą sesję trafiłam przypadkiem, w zastępstwie za koleżankę, od razu poczułam się swobodnie przed obiektywem, spodobało mi się to!”
Laura w wolnym czasie lubi odwiedzać muzea, teatry, czytać książki lub po prostu spacerować. Jest osobą bardzo energiczną więc nie dla niej jest bezproduktywne siedzenie w domu. Uwielbia sport oraz przebywanie na świeżym powietrzu. Jest osobą bardzo profesjonalną, strach czy gorszy dzień nie przeszkodzą jej w wykonaniu nawet najtrudniejszego zadania. Jak czegoś się podejmie – wykona to najlepiej jak potrafi, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.
Ponadto jedna z naszych najmłodszych modelek to osoba bardzo komunikatywna, łatwo nawiązuje kontakty, jest elokwentna i szybko dostosowuje się to rozmówcy.
Jak sama o sobie wspomina: “Kocham współpracować z ludźmi i pomagać im, jestem pewna siebie lecz z dozą skromności!”
Jak określimy nasze nowe Agencyjne dziecię? Chodzący (prawie)ideał, bo przecież nie ma ludzi w pełni idealnych!

Call Now Button