Hostessy Katowice

Doświadczone hostessy z agencji – Katowice

Niegdyś niedoceniane, współcześnie bez ich pomocy nie odbywa się żadne profesjonalnie zorganizowane wydarzenie – hostessy to gwarancja zadowolenia gości i Państwa potencjalnych klientów. Jeżeli planują Państwo bankiet, większe spotkanie branżowe, konferencję lub inne wysokiej rangi spotkanie na terenie Katowic, koniecznie pomyślcie o wsparciu ze strony specjalistów. Agencja Hostamo proponuje wynajem doświadczonych i wykwalifikowanych: hostess, hostów, modeli, modelek, promotorów, animatorów, tancerzy, fordanserek i konferansjerów. Jako eksperci w swojej branży, gwarantujemy dobranie najbardziej optymalnego zespołu, który podbije Katowice swoim wyjątkowym wdziękiem.

Starannie dobieramy personel

Jesteśmy agencją z doświadczeniem, która świadomie buduje swoją markę obsługując także profesjonalnie imprezy na terenie miasta Katowice. Tak samo jak naszym klientom, zależy nam na realizowaniu zleceń zgodnie z ich życzeniami. Nie pozwalamy sobie zatem na błędy, niedociągnięcia i wpadki. Zatrudniamy jedynie sumienne, rzetelne i sprawdzone hostessy, które pracują dla nas nie tylko w Katowicach, ale również w innych miastach w Polsce i za granicą. To osoby, które mogą poszczycić się nie tylko atrakcyjnym i nietuzinkowym wyglądem, ale również pokaźną wiedzą i znajomością języków obcych. Nawiązanie swobodnej rozmowy także nie stanowi dla naszych hostess problemu.

Dlaczego warto wybrać nas:

  • na każdym etapie projektu eventu, pieczę sprawuje nad nim supervisor,
  • nie zatrudniamy przypadkowych osób bez kwalifikacji,
  • wiemy, że pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz – jesteśmy perfekcjonistami,
  • gwarantujemy profesjonalizm w realizacji zlecenia,
  • nasze hostessy wiedzą jak efektywnie promować dany produkt lub usługę,
  • nasz personel cechuje się wysoką kulturą osobistą i wkłada sto procent wysiłku w powierzone zadanie.

Jeżeli zależy Państwu na tym, aby organizowane przez Was wydarzenie zostało zapamiętane pozytywnie przez uczestników, warto skorzystać z naszego sprawdzonego zespołu. Polecamy usługi naszych hostess i teamów eventowych w Katowicach.

5

Lat doświadczenia

3500

Hostess oraz modelek

3

Kroki do podjęcia współpracy