Realizacje

Pokaz nowej kolekcji butiku Pretty One

Dzisiejsze popołudnie spędziliśmy w hotelu Boss w Warszawie, gdzie nasze modelki prezentowały nową kolekcję ubrań damskich butiku Pretty One.

Pretty One to marka stworzona z myślą o kobietach sukcesu, które łącząc wytworną elegancję i ponadczasową klasykę, przełamują schematy wykraczając poza sztywne ramy biznesowego stylu. Nowoczesna bizneswoman to kobieta wymagająca, niezależna, pewna siebie. Wychodząc naprzeciw jej oczekiwaniom zaskakujemy odważnym krojem, niebanalnym łączeniem barw, nietuzinkową fakturą oraz wysoką jakością i nienagannym wykonaniem. Pokazujemy z jaką lekkością można bawić się modą, jednocześnie wydobywając z sylwetki to, co w niej najpiękniejsze.

 

Podsumowanie tygodnia z firmą ForBET

Cały ubiegły tydzień ponownie upłynął nam z logiem firmy ForBET. Nasze piękne dziewczyny pracowały w takich miastach jak: Wrocław, Opole, Łódź, Gorzów Wielkopolski, Gdańsk, Częstochowa, Rzeszów, przy czym warto zaznaczyć, że niektóre akcje odbywały się w danym mieście kilka razy podczas tego tygodnia.
 
Tym razem hostessy obdarowywały gadżetami nie tylko kibiców żużla ale również piłki nożnej! Dodatkowo mieliśmy przyjemność uczestniczyć w konferencji prasowej organizowanej we Wrocławiu również przez naszego stałego klienta – firmę ForBET.
 
Tydzień pracowity, różnorodny, a my w dalszym ciągu się dopiero rozkręcamy więc trzymajcie za nas kciuki! Do zobaczenia na kolejnych meczach a najbliższe już w ten weekend w Łodzi i Tychach. :)

Promocja napoju 4move z Jerzym Dudkiem

Cały dzisiejszy dzień nasze cudowne dziewczyny spędziły u boku jednego z najbardziej znanych polskich bramkarzy, a konkretnie z Jerzym Dudkiem!

Akcja organizowana była przez producenta napojów izotonicznych 4MOVE na terenach sklepów Carrefour w Warszawie. Hostessy Agencji Hostamo towarzyszyły piłkarzowi w trasie pomiędzy sklepami, na miejscu dbając o stanowisko, zachęcając do wspólnej gry w piłkarzyki czy rozdając karty z podpisami Jerzego Dudka.

Nasza agencja jest jak najbardziej pro-sportowa, staramy się propagować zdrowy tryb życia a akcje z udziałem autorytetów czy to ze świata sportu czy showbussinesu to naszym zdaniem zawsze będzie strzał w 10!

Przeprowadzanie Ankiet Płuca Polski

Dzisiaj przez całe popołudnie hostessy Agencji Hostamo przeprowadzały ankiety w ramach akcji Płuca Polski, pytając o zdrowie i samopoczucie mieszkańców Sopotu a także zapraszały na badania.

Cała akcja odbywała się w obrębie molo i miała na celu podniesienie świadomości społeczeństwa na temat przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POChP) oraz zwrócenie uwagi opinii publicznej na zagrożenia, ryzyko i konsekwencje, jakie niesie ze sobą ta choroba. My również zachęcamy do badań! Życie mamy tylko jedno!

Działania podejmowane w trakcie kampanii skierowane są przede wszystkim do społeczeństwa, jak i środowiska medycznego oraz opinii publicznej. We wszystkie działania zaangażowali się eksperci medyczni, liderzy opinii oraz sportowcy, którzy zachęcają do wykonywania badań spirometrycznych.

Wszelkie aktywności odbywają się pod patronatem Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc oraz Polskiego Towarzystwa Oświaty Zdrowotnej przy wsparciu firmy Boehringer Ingelheim.

Więcej o akcji pod adresem http://plucapolski.pl/o-kampanii

 

Pokaz marki Motive & More

Dzisiaj mieliśmy przyjemność pracować dla marki odzieżowej Motive & More, której kolekcje łączą ze sobą elegancję i prostotę, a skierowane są wyłącznie do Pań.

Nasza modelka prezentowała najnowszą kolekcję marki w Grand Hotelu w Łodzi.

Kilka słów o firmie: Nasze ubrania kierujemy do klientek pragnących podkreślić swoją niezależność i kobiecość, a w naszych kolekcjach staramy się łączyć elegancję i prostotę, nie zapominając równocześnie o najnowszych trendach.
Oferta Motive&More to wiele propozycji na wieczorne wyjścia, uroczystości rodzinne, koktajle, spotkania w klubach, a także ubrania dzienne i biznesowe.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu tu.

Kolportaż ulotek firmy Adecco

W maju oraz czerwcu nasze hostessy na przemian z hostami rozdawali ulotki naszego klienta – firmy Adecco – zachęcające do podjęcia pracy w tejże firmie. Naszą ekipę mogli Państwo spotkać w wielu miastach Polski, m.in. w Wałbrzychu, Nysie, Wrocławiu, Wałczu, Gnieźnie, Oleśnicy, Ząbkowicach i kilku innych.
 
Adecco jest światowym liderem wśród firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz doradztwa personalnego.

Reprezentowanie firmy forBET podczas meczów w Gdańsku oraz Częstochowie

W ten weekend mogliście spotkać hostessy z naszej agencji ponownie pod logiem firmy forBET. Dziewczyny tym razem pracowały na Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk, gdzie odbywał się mecz, żużlowy oraz w Częstochowie na stadionie CKM Włókniarz. Do obowiązków dziewczyn jak zawsze należało przeprowadzanie krótkich rozmów z obserwatorami widowisk sportowych i wręczanie im firmowych gadżetów.

ForBET Warsaw Sports Group OPEN 2017

Wczoraj zakończyliśmy jedną z dłuższych akcji dla firmy forBET. Tym razem nie był to jednorazowy mecz czy też event odbywający się raz w tygodniu, gdyż był to międzynarodowy zawodowy turniej kobiecy w tenisa o punkty do rankingu WTA. Akcja rozpoczęła się 20.06.2017 i trwała do 25.06.2017 roku. Podobne jednak były zadania dziewczyn, które podczas serii meczów tenisowych, rozgrywanych codziennie na Kortach tenisowych Legii w Warszawie, rozmawiały z widzami i rozdawały atrakcyjne gadżety.

Warto też wspomnieć, że była to pierwsza edycja turnieju. Mamy oczywiście nadzieję, że przy następnych edycjach również będziemy mieli przyjemność uczestniczyć.
Więcej informacji o turnieju tutaj.

Eastern Partnership Youth Forum

Dzisiaj – 21.06. – dwie z naszych hostess pracowały na warszawskim lotnisku Chopina, gdzie przybywali uczestnicy Eastern Partnership Youth Forum. Zadaniem dziewczyn było rozdawanie broszur z mapami dojazdu do odpowiedniego hotelu oraz odpowiadanie na podstawowe pytania odnośnie dojazdu w poszczególne miejsca jak i te odnoszące się do samej konferencji. Oczywiście podstawą przy tego typu pracy jest doskonała znajomość języków obcych, w tym przypadku wiodącym językiem był angielski.

Eastern Partnership Youth Forum, które odbywa się w dniach 22-23.06.2017 r., to miejsce wymiany doświadczeń i uwag na temat mobilności, sytuacji młodych ludzi w UE i krajach partnerskich, szans i możliwości, jakie daje polityka sąsiedzka UE. Zaplanowane Forum to już trzecia taka inicjatywa, która skierowana jest do młodych ludzi, a organizowana jest przy okazji Szczytu Partnerstwa Wschodniego.

1 2 3 15