Realizacje

Współpraca z siecią CityFit

Współpracy z siecią siłowni CityFit ciąg dalszy.

W dniach 5-6.12 nasze wspaniałe hostessy przemieszczały się ulicami Krakowa informując o styczniowym otwarciu klubu przede wszystkim studentów, dla których przygotowane są specjalne karnety w fantastycznych cenach, ale i każdego przechodnia, bo o zdrowie i kondycję dbać trzeba w każdym wieku!

Dziewczyny będziecie mogli jeszcze spotkać właśnie w styczniu, już na tydzień przed oficjalnym otwarciem siłowni.

Mikołajki w stylu MZA w Warszawie

Dzisiaj nasze uśmiechnięte „mikołajki” mogliście Państwo spotkać w specjalnie przyozdobionych autobusach, kursujących na trasie Konwiktorska- Łazienki Królewskie w Warszawie.

Dziewczyny częstują pasażerów słodkościami i zachęcają do wspólnego robienia łańcucha na choinkę. Zachęcamy więc do skorzystania z propozycji Miejskich Zakładów Autobusowych, Święta zbliżają się wielkimi krokami a już dzisiaj w bardzo przyjemny sposób umożliwiamy odczucie świątecznej magii w drodze do pracy, domu czy podczas zwykłej przejażdżki.

Ciąg dalszy współpracy z Delikatesami Centrum

Kolejne akcje dla Delikatesy Centrum za nami.

Tym razem nasze hostessy odwiedziły takie miejscowości jak Grójec, Skokowo oraz Gniewino. Dziewczyny rozdawały klientom materiały promocyjne, balony, gadżety a także zachęcały przechodniów do odwiedzin sklepów wręczając gazetki promocyjne.

To jednak nie koniec współpracy z siecią sklepów spożywczych, w najbliższy weekend nasze hostessy będą brały udział w otwarciu kolejnego sklepu w miejscowości Sobowidz nieopodal Gdańska. Do zobaczenia!

Obsługa eventu – CTR Warszawa Ptak Warsaw Expo

Za nami zwariowany weekend spędzony w podwarszawskim Ptak Warsaw Expo podczas Centralnych Targów Rolniczych 2017.

Przez 4 dni kilka naszych hostess pracowało dla różnych klientów zarówno podczas targów, obsługując strefę VIP a także przy wieczornych galach i koncertach.

Mamy nadzieję, że współpraca z największym centrum targowo-kongresowym w Europie Środkowej dopiero się rozwija i w następny weekend również się tam spotkamy, przynajmniej z częścią z Was.

Podsumowanie targów:

Ponad 300 wystawców, 78 tys. uczestników oraz 70 tys. m2 powierzchni wystawienniczej – tak w liczbach prezentowała się druga edycja Centralnych Targów Rolniczych w Nadarzynie k. Warszawy, które trwały od 30 listopada do 2 grudnia br.Centralne Targi Rolnicze CTR 2017 to wydarzenie o szerokim zasięgu tematycznym, zgrupowane w ramach specjalistycznych sekcji tematycznych.

Śląski Festiwal Nauki – stoisko Gaz System

Jeszcze dzisiaj do godziny 20 zapraszamy na Śląski Festiwal Nauki w Katowicach gdzie hostessy Agencji Hostamo przekazują zainteresowanym wiedzę o firmie Gaz System oraz o jej dzialaniach.

Dla umilenia czasu przy stanowisku można obejrzeć specjalnie przygotowaną na tą okazję makietę z klocków, która ma za zadanie ułatwić przyswajanie wszystkich istotnych informacji

GAZSYSTEM S.A. to strategiczna firma dla polskiej gospodarki, będąca operatorem gazociągów. W obowiązkach firmy jest między innymi dbanie o regularny i zgodny z umowami przesył gazu, konserwacja i remonty sieci gazociągowej, dystrybucja gazu do dalszych podmiotów według zasady równości.

Targi Techniki Rolniczej EuroAgro Lwów

Jeszcze dzisiaj i jutro możecie spotkać nasze hostessy na Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej EuroAgro Lwów w Kielcach.

Hostessy Agencji Hostamo pracują na recepcji, odpowiadając za organizacyjną i logistyczną stronę targów oraz na stoiskach wystawiających się firm, m.in. dla sieci Orange, gdzie ich zadaniem jest obsługa klientów, zachęcanie do odwiedzenia stoiska oraz promowanie i reprezentowanie firmy na targach.

Hostamo na evencie Innowacyjna Europa 2017

Łącznie 11 hostess Agencji Hostamo miało przyjemność uczestniczyć w dniach 23-24.11.2017 roku w wydarzeniu o nazwie Innowacyjna Europa 2017 we Wrocławiu.

Dziewczyny odpowiedzialne były zarówno za witanie gości, recepcję, pomoc organizacyjną jak i za wydawanie mikrofonów czy też kierowanie gości do sal.

Innowacyjna Europa 2017 „Fly me to Mars” to czwarta edycja wydarzenia, organizowanego przez Fundację Koalicji na rzecz Polskich Innowacji. Jest to okazja do dyskusji nad najważniejszymi wyzwaniami rozwojowymi dla ekosystemu innowacji w Polsce i regionie. Zaproszenia na to spotkanie kierowane są do wyselekcjonowanej grupy liderów innowacji ze świata nauki, biznesu, administracji państwowej oraz organizacji pozarządowych.

1 2 3 23