Realizacje

Agencja Hostamo

Monte Team Snack

 

240 graczy-zwycięzców pierwszego etapu Team Snack oraz 16 szczęśliwych posiadaczy Dzikich Kart przystąpiło do walki o wyjazd na wyjątkowy Bootcamp w Serocku!

Nasze piękne Hostessy Hostamo mogliście spotkać na eliminacjach w:
– Warszawie, 26 maja 2018 roku,
– Sopocie, 2 czerwca 2018 roku,
– Tychach, 9 czerwca 2018 roku.

Gratulujemy zwycięzcom i trzymamy za Was kciuki w finale!

źródło zdjęć: https://www.teamsnack.pl/

Agencja Hostamo

Akcje promocyjne dla GAZ-SYSTEM w Warszawie

 

Już dwie wspaniałe akcje dla GAZ – SYSTEM za nami!

27.05.2018 roku mogliście nas spotkać na Terenie Multimedianego Parku Fortann w Warszawie, a 09.06.2018 roku byliśmy obecni na Stadionie Narodowym.

Nasze uśmiechnięte animatorki informowały odwiedzających nt. działalności Operatora Gazociągów Przesyłowych, rozdawały balony z helem oraz inne atrakcyjne gadżety.

 

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest firmą strategiczną dla polskiej gospodarki oraz bezpieczeństwa energetycznego kraju.
Kluczowym zadaniem GAZ-SYSTEM S.A. jest transport paliw gazowych siecią przesyłową na terenie całego kraju, w celu ich dostarczenia do sieci dystrybucyjnych oraz do odbiorców końcowych podłączonych do systemu przesyłowego.


Naczepomania 2018 – Łódź

W dniach 7-8 czerwca br. odbyła się druga edycja imprezy plenerowej Naczepomania. Jest to jedyna impreza w Polsce, która w głównej mierze poświęcona jest naczepom.

Na łódzkiej Atlas Arenie mogliście spotkać również nasze uśmiechnięte Hostessy Hostamo, które reprezentowały firmę EMTECH.

Firma EMTECH od wielu lat zajmuje się produkcją naczep i przyczep do transportu ciężkiego, według indywidualnych wytycznych klienta.
Dzięki dużemu doświadczeniu naszego działu konstrukcyjnego jest w stanie zrealizować każde, nawet najbardziej skomplikowane zlecenie.
Na imprezie pojawili się nie tylko dostawcy naczep, ale także pojazdów ciężarowych, różnego rodzaju komponentów oraz usług finansowych.

 

EMTECH

Agencja Hostamo

Konferencja GRUPA IMAGE

8.06.2018 roku nasze śliczne Hostessy Hostamo miały przyjemność pracować dla GRUPA IMAGE na konferencji skierowanej do instruktorów prawa jazdy.

Dziewczyny przeprowadzały z uczestnikami wydarzenia test z pytaniami zamkniętymi – jakimi jak egzamin na prawo jazdy. Mimo, iż większości z nas dzień egzaminu kojarzy się ze stresem, to konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, ponieważ nagrodą główną był tablet.

Misją firmy GRUPA IMAGE jest wsparcie nowoczesnymi technologiami różnych procesów edukacji komunikacyjnej - wychowania komunikacyjnego, szkolenia kierowców, doskonalenia zawodowego. W ofercie możemy znaleźć podręczniki, poradniki, zeszyty ćwiczeń, programy komputerowe, filmy, zestawy dydaktyczne, plansze, foliogramy, slajdy, druki akcydensowe, wyposażenie ośrodków itd. Wiele z nich to nowości rynkowe, które odniosą sukces w branży szkoleniowej, motoryzacyjnej.GRUPA IMAGE

 

Agencja Hostamo

KIM – śniadania czwartkowe

Cykl czwartkowych śniadań KIM – to poranna porcja innowacji, wiedzy i nowości z branży budowlanej.

 

Paweł w roli konferancjera – czuje się jak ryba w wodzie!

 

Śniadania czwartkowe to doskonała okazja do poznania nowości z branży budowlanej, rozmowy z wystawcami i specjalistami z różnych dziedzin,
skorzystania z promocji, wymiany kontaktów, nawiązania współpracy, czy po prostu spędzenia poranka w miłej atmosferze, przy porannej kawie czy herbacie 😉

 

Agencja Hostamo

Wrocławskie Animalia 2-3 czerwca 2018

Wrocławskie Animalia to największa na Dolnym Śląsku impreza edukacyjna poświęcona zwierzętom domowym.

Jednym z patronów wydarzenia był sklep zoologiczny FERA.PL, który na targach reprezentowały nasze wspaniałe Hostessy Hostamo.

Największa wystawa zoologiczna na Dolnym Śląsku łączy ze sobą różne światy zwierząt egzotycznych, towarzyszących, wodnych, ptaków, płazów, gadów, ssaków, owadów oraz naszych domowych milusińskich.

Wszystko w jednym miejscu tworzą niepowtarzalny, fascynujący i kolorowy świat, który tak kochamy! 

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem wszystkich miłośników zwierząt – zwłaszcza rodzin z dziećmi.

 

fera

Agencja Hostess Wrocław

Port Lotniczy Wrocław – patronem Europa na Widelcu

Tym razem nasza piękna Hostessa i przystojny Host wcielili się w role Pilota i Stewardessy,

aby promować Port Lotniczy Wrocław, który w tym roku został patronem Europa na Widelcu.

1-2 czerwca 2018 roku nasz wspaniały duet rozdawał karty pokładowe przy wejściu do strefy Dinner in the Sky, mieszczącej się na Placu Solnym we Wrocławiu.

Europa na Widelcu to festiwal kulinarny organizowany co roku, tradycyjnie we Wrocławiu, który po raz pierwszy zagościł na wrocławskim Rynku w 2009 roku. Od tego momentu w czerwcu każdego roku, podczas Europy na Widelcu, kuchnia dolnośląska staje się dla nas elementem większej całości. Regionalne produkty układamy na stołach obok dań chociażby z Wielkiej Brytanii, Chorwacji, Ukrainy, Hiszpanii, Francji, czy Niemiec. W ten sposób zapraszamy wrocławian i turystów do wzięcia udziału w wielkiej biesiadzie na wrocławskim Rynku.

 

Agencja Hostamo

Professional Fighter – Katowice

 

Tak pięknie i walecznie prezentowały się nasze Hostessy Hostamo podczas pracy dla Professional Fighter w Katowicach.

Poza naszymi wyjątkowymi Hostessami, wyjątkowy był również gość specjalny – Jan Sałamacha, którego również mogliście spotkać na Hallera 18.

PROFESSIONAL FIGHTER® jest producentem i dystrybutorem wysokiej jakości nowoczesnego sprzętu sportowego przeznaczonego dla ludzi aktywnych.

Z okazji Dnia Dziecka – nie tylko dla „małych”, ale i dla „dużych” sklep przygotował atrakcyjne promocje 

Agencja Hostamo

ForBET – Opole, Łódź, Częstochowa, Poznań

Maj obfitował w akcje dla forBET!

Mecze pełne emocji, uśmiechnięte Hostessy Hostamo i masa zakładów bukmacherskich forBET!

Mogliście nas spotkać na Stadionach:
- 18.05.2018 roku - w Opolu,
- 19.05.2018 roku - w Łodzi,
- 27.05.2018 roku - w Częstochowie,
- 31.05.2018 roku - w Poznaniu,

Jesteśmy szczęśliwi, że jesteśmy z Wami i staramy się być dla Was coraz lepsi!

Dziękujemy za zaufanie!

forBET

 

1 2 3 36