Realizacje

Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej Electronics Show 2018

Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej Electronics Show – a na nich nasza zawsze uśmiechnięta Aleksandra! :)

To nowa generacja targów, które oferują nie tylko statyczne ekspozycje, ale także efektowne i dynamiczne prezentacje, wzbogacone o konferencje branżowe i warsztaty. Jest to pierwsze w Polsce wydarzenie, które w tak kompleksowy i innowacyjny sposób prezentuje najnowocześniejsze technologie, rozwiązania czołowych światowych producentów elektroniki użytkowej oraz związane z nią usługi.

 

ICT LIVE 2018 – Międzynarodowe Targi i Kongres IT&mobile

Naszą obecność na Międzynarodowych targach IT i mobile rezprezentowała piękna Ola 🙂

Ictlive to miejsce spotkań, wymiany wiedzy i doświadczeń. To właśnie tutaj zaprezentowały się firmy o światowej – niepodważalnej pozycji oraz te, których pozycja na światowym rynku IT i mobile coraz bardziej się umacnia. Pokazane były również polskie rozwiązania będące liderem wśród światowych trendów nowych technologii, a także firmy pretendujące do stałego partnerstwa w rynku ICT.

 

 

Polskie LNG S.A.: Terminal LNG w Polsce

Tak prezentowała się nasza piękna Laura podczas konferecji dot. Terminalu LNG w Polsce,

Budowa terminalu gazu skroplonego LNG w Świnoujściu to pierwsza tego typu inwestycja, nie tylko w Polsce, ale i w naszej części Europy.

Prace nad projektem technicznym terminalu zostały zakończone w 2009 r.
Terminal LNG został zaprojektowany przez konsorcjum pod kierunkiem firmy kanadyjskiej – zgodnie z normami europejskimi i przy uwzględnieniu najnowszych rozwiązań technologicznych.

WorldFood Warsaw 2018

„Targi WorldFood Warsaw to najważniejsze targi w Warszawie poświęcone sektorowi spożywczemu– od produkcji aż po wyrób końcowy i jego sprzedaż. Oferują możliwość spotkania polskiego sektora rolno-spożywczego z zagranicznymi partnerami oraz nawiązania nowych relacji biznesowych na świecie. Współpracujemy z najlepszymi po to, by tworzyć polskie targi z międzynarodowym zasięgiem. Chcemy, aby każdego roku Warszawa stawała się stolicą biznesu rolno-spożywczego.”

– tak się reklamują same Targi WorldFood Warsaw.

Czy myślicie, że zwrot „współpracujemy z najlepszymi” odnosił się do nas?

Nieskromnie pozwolę sobie odpowiedzieć – że na pewno TAK!

 

 

vff

 

 

Gala Jublileuszowa – 100 Lat Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny.

Z okazji 100-lecia istnienia Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny w Filharmonii Narodowej, 9 kwietnia 2018 roku, odbyła się uroczysta Gala Jubileuszowa.

Na tak ważnej uroczystości nie mogło przecież zabraknąć naszych wspaniałych Hostess!

Wszystkie uroczystości związane z Jubileuszem zostały objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w roku 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości 1918 – 2018 oraz są włączone do programu „Niepodległa”.

Podczas Gali została zaprezentowana historia jak i działalność Instytutu uwzględniająca niekwestionowane zasługi dla zdrowia Polaków, sięgające początków XX wieku. Wręczone zostały także odznaczenia państwowe zasłużonym pracownikom NIZP-PZH.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. przedstawiciele instytucji rządowych takich jak Senat, Sejm, Kancelaria Prezydenta, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, a także zagraniczni reprezentanci świata nauki oraz reprezentanci Biura Europejskiego WHO, ECDC, DG Health and Food Safety.

 

iin

ptak

Targi Zoologiczne Warsaw Animals Days

Tak pięknie prezentowały się nasze hostessy na Gali podsumowującej najlepsze i największe targi zoologiczne w Polsce – Targi Zoologiczne Warsaw Animals Days.

Wystawy zwierząt, przegląd rynku usług i produktów dla zwierząt, a także seria spotkań edukacyjnych o tym, jak zadbać o swojego pupila – słowem wszystko dla zwierząt i o zwierzętach w jednym miejscu – takie właśnie były te targi!

 

warsawnews

 

1 2 3 31