Realizacje

Promocja sklepu Bel-pol w Łodzi

Rozpoczynamy czwarty już weekend w łódzkim CH Port. Jak co tydzień nasza hostessa, którą można spotkać na terenie Centrum, zachęca do odwiedzenia salonu Bel-pol oraz zapoznania się z asortymentem jaki sklep oferuje.

BelPol oferuje drzwi i podłogi – deski i panele podłogowe m.in. Kronopol. W asortymencie dostępne są drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Firma powstała w 1991 roku. Od początku istnienia oferowała nowoczesne i innowacyjne materiały wykończeniowe, poprawiające komfort mieszkania.

Z czasem stało się to misją firmy: „Zaspokajanie potrzeby podnoszenia poziomu życia poprzez oferowanie w korzystnych cenach najwyższej jakości nowoczesnych materiałów wykończenia wnętrz – zgodnie z najnowszymi światowymi trendami we wzornictwie.”

Rokrocznie  firma osiąga ponad 330 mln zł przychodu, co plasuje ją w gronie największych firm w branży. Jest to największą w Polsce firma specjalizująca się w dystrybucji podłóg i drzwi. Sukces i rozwój firmy oparty jest na kompetencjach 600 osobowej załogi.

Reprezentowanie firmy Gaspol

W ubiegłym tygodniu Ostróda, dzisiaj Łódź. Nasze piękne hostessy pracują dla firmy Gaspol, reprezentując markę na stoisku targowym, zachęcając do zapoznania się z ofertą oraz materiałami reklamowymi.

W przyszłym miesiacu widzimy się w Kielcach! Do zobaczenia a naszemu klientowi dziękujemy za zaufanie!

Bankiet firmowy w Pabianicach

Tak wyglądała nasza hostamowa reprezentacja wczoraj na evencie w Pabianicach.

Warto podkreślić, że poza onieśmielającą urodą, nasze hostessy są osobami wiecznie uśmiechniętymi, pozytywnymi i bardzo inteligentnymi! Współpraca z nimi to nie tylko dla nas ale i dla klientów czysta przyjemność!

Walentynki w stylu MZA Warszawa

Dzisiaj Walentynki – dzień zakochanych! Z tego powodu, aby jeszcze bardziej umilić ten dzień mieszkańcom Warszawy nasz niezawodny skład hostess w autobusach miejskich czekał na podróżujących przez cały dzień!

Cała impreza nosiła nazwę „Zakochaj się Transporcie Warszawskim” i odbywała się w specjalnie uruchomionej, walentynkowej, linii, na skróconej trasie autobusu 222. Dziewczyny witały gości szczerym uśmiechem, balonami oraz lizakami w kształcie serca. Największą radość można było zauważyć u młodziutkich podróżników, jednak jako że w każdym tkwi dziecko to i dorośli nie kryli uśmiechów i zaskoczenia.

W przyszłym roku również się zobaczymy!

Organizacja targów Rema Days 2018

Kilka miesięcy przygotowań, setki godzin poświęconych na kompleksową organizację eventu a za nami już pierwszy dzień. Mowa oczywiście o targach Rema Days 2018, organizowanych w podwarszawskim Nadarzynie.

Prawie 100 pracowników Agencji Hostamo ma przyjemność uczestniczyć w targach m.in. na rejestracji, w punktach informacyjnych, w punktach promocyjnych, dla poszczególnych wystawców, na szatni, na lotnisku i wiele, wiele więcej. Niezależnie od miejsca, tak pozytywnych ludzi nie znajdziecie nigdzie indziej!

My nie wiemy nawet kiedy zleciał nam wczorajszy dzień, ale tych którzy również przepracowali wczorajsze popołudnie zapraszamy do odwiedzenia targów jeszcze dzisiaj lub jutro. Aby łatwiej się Wam było rozeznać nasi hości na punktach informacyjnych z chęcią pomogą się odnaleźć i pokierują w odpowiednie miejsca 😉!

O pracy na targach będziemy jeszcze pisać, a tymczasem wracamy do pracy i mamy nadzieję, że do zobaczenia!

Otwarcie sezonu w Łodzi z firmą ForBET

Wracamy z nowymi siłami i pomysłami! Pierwszy większy event z Forbet za nami.

W ostatni dzień miesiąca nasza ośmioosobowa „delegacja” hostess otwierała sezon na stadionie w Łodzi. Dziewczyny wyglądały obłędnie, ale żebyście nie tracili zapału w obserwowaniu nas na wielu polach, dziś dajemy tylko namiastkę. Od czegoś trzeba zacząć, my zaczynamy z przytupem!

Już wkrótce zobaczycie nas w innych miastach, do zobaczenia!

Promocja Centrum Handlowego Ptak

W minioną niedzielę rozpoczęliśmy długotrwałą współpracę z Centrum Handlowym Ptak w Rzgowie pod Łodzią.

Naszej hostessie rozstała powierzona rola modelki, na której przedstawiane są modowe możliwości Centrum przed potencjalnymi klientami. Dodatkowo zajmuje się ugoszczeniem gości poprzez podanie poczęstunku czy kawy.

1 2 3 26